שאלה 267601
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

רוצה אותה אבל היא אומרת שלא נמשכת אליי ומעדיפה ידידות, מה לעשות?

הולך בין הטיפות בן 28 | כתב את השאלה ב-11/09/19 בשעה 16:08

לאחרונה הכרתי מישהי חדשה, יצאתי איתה לכמה דייטים, היא בדיוק נפרדה מחבר שלה שאיתו הייתה במשך שנה וחצי וניכר שנותרו לה לא מעט משקעים רגשיים. היא ממש מעניינת בעייני, יש לנו המון נושאי שיחה, ואנחנו מרגישים מאד בנוח אחד עם השניה. אני הייתי רוצה מאד שהקשר יקבל תפנית רומנטית ושאולי נהיה זוג, ומי יודע לאן זה יוביל כי באמת יש לנו כימיה מדהימה. הבעיה שהיא טוענת באופן גלוי שהיא לא נמשכת אליי ומעוניינת שהקשר איתי יהיה ידידותי בלבד, כמו כן היא מסרבת להתנשק איתי או לאחוז בידי כיוון שהיא מרגישה שזה "מלאכותי" ולא אמיתי, התנשקנו רק בפגישה הראשונה והיא טענה שהיא לא הרגישה שזה היה נכון עבורה ושלא היה לה נעים לסרב. אנחנו נפגשים לא מעט, 2-3 פעמים בשבוע, היא מספרת לי הכל עליה, על החולשות שלה, הקשיים שלה, הפחדים שלה, כל דבר.

עכשיו מגיע החלק הלא ברור, שלא הצלחתי להבין ולפענח: היא טוענת שהיא לא נמשכת אליי, ובמקביל כבר היה בינינו מגע מיני, והיא מדי פעם שולחת לי הודעות מיניות ומפרטת לי לפרטי פרטים מה היא רוצה שאני אעשה לה. היא לא מדברת כך כשאנחנו נפגשים, אבל כן מרשה לעצמה לדבר באופן מיני מוצהר כאשר אנחנו מתכתבים. (לא ברמיזות) למה שאישה תגיע לסיטואציה מינית עם גבר שהיא לא מוצאת אותו מושך, שלא לדבר על לשלוח לו הודעות מיניות ולבקש ממנו לעשות לה כל מיני דברים?

מצד אחד מאד נעים לי איתה, יש בינינו כימיה ואני מאד נמשך אליה, ולכן אני ממש לא רואה את הקשר בינינו כידידותי, אך מצד שני, אני חושש שאני אפתח כלפיה רגשות עמוקים ואפגע בסוף מכל הסיפור הזה, כי אני נוטה להיות רגיש בנושאים האלו.

ההתנהגות שלה מלאה בסתירות ולחלוטין לא ברורה לי. אני לעולם לא הייתי מגיע לסיטואציה מינית עם אישה שאני לא נמשך אליה, אבל יכול להיות שלראות את הסיטואציה דרך נקודת המבט הגברית שלי זה דבר שגוי מהיסוד, ולכן אולי צריך לראות את הסיטואציה דרך נקודת המבט הנשית שלה. לכן אשמח אם תאירו את עייני, כי אני לחלוטין לא מבין מה קורה כאן.

האם להמשיך איתה את הקשר?

לא, היא לא נמשכת אלייך ואתה רק משמש לה מקפצה לקשר הבא שלה
 
29
תן לזה צ'אנס, אולי הזמן יעשה את שלו
 
4
כן, היא לא הייתה מבקשת ממך דברים מיניים אם לא הייתה נמשכת
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->