0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

תשוקה ללמוד אגרוף תאילנדי, אבל הלחץ החברתי גדול עלי...

לוחמת בת 15 | כתבה את השאלה ב-17/09/19 בשעה 20:47

שלום!
שמי "לוחמת" ויש כאן סוג של משחק מילים.

באופן הפיזי- מאז שהייתי קטנה התחברתי ללחימה. הייתי הילדה בכיתה שאהבה WWE וללכת מכות עם אח שלה. קצת טומבוי, אבל אוהבת בנים, היה לי אפילו חבר באותה תקופה.

באופן הנפשי- בעוד בימי היסודי סבלתי מבעיות חברתיות. השיא היה בכיתה ז כשעברתי חרם של ממש. היו מקללים אותי, מסירים אותי מקבוצות, מושכים לי בשיער עם ספינר והצקות לא פוסקות. תקופת החטיבה כולה הייתה נוראית, אני נוהגת להכחיש אותה.

עכשיו אני בכיתה י', ואני כל הזמן נלחמת, כל הזמן. לרוב- בעצמי. יש לי בעיה רצינית עם קונפורמיות. אני לא אוהבת ולא רוצה להיות חלק מהזרם, החלום האחרון שלי הוא להיות הילדה הכי מקובלת בשכבה כי היא בעצם סתם עוד כבשה בעדר... זה כל כך לא אני ויש לי את התשוקה להיות מי שאני, זה עושה לי טוב בלב.

אני לא האחת שמתלהבת ממותגים, כסף לא ממש מדבר אלי, לא הטלפון הכי חדיש
ואני לא מצטלמת עם בגד ים 24/7 לאינסטגרם. זה שטחי ומיותר בעיני.

אבל יש לי בעיה. אני מאוד רוצה ללמוד אגרוף תאילנדי. עלתה לי המחשבה אולי אני כבר "מבוגרת" מידי בכדי להתחיל ללמוד. או להיות הילדה היחידה בקבוצה... אני לא כל כך מפחדת לחטוף מכות (למרות שגם הפחד הזה נמצא שם, לא אשקר)זה הקטע
שאני כנראה אהיה הבת היחידה בקבוצה, וכל השאר יהיו בנים. אגלה לכם משהו מדהים עלי- אני שונאת ומאוהבת בספורט. אני שונאת שפעולה חוזרת על עצמה ואין משהו לא צפוי, שהכול שגרתי- כמו ריצה, שחייה, אופניים... (אגב זו דעתי האישית כלפי עצמי בלבד. הגוף שלי מקבל את ענפי הספורט האלה בתור משהו שגרתי). אבל אני כל כך אוהבת את הספורט הלא צפוי- כמו גלישה, סקי מים, אגרוף, וטיפוס. אלו ענפי ספורט שאני רוצה לבצע כל יום ולשכוח כמה זמן אני עושה אותם.

אני לאחרונה מרגישה שאני חייבת להיכנס למסגרת. והתחלתי להתעניין באגרוף.
ראיתי סרטונים, קראתי על זה קצת וגם חוות דעת של ילדים אחרים. העולם הזה מסקרן אותי. אני רוצה ללכת לשיעור ניסיון ולנסות. אבל פה הלחץ ממש גדול והמלחמה
אליה אני יוצאת, לא ברור לי מול מי אני מתחרה. כולם שם בנים, שבטח יסתכלו עלי בתור חייזר מכוכב אחר, ולא ירצו להיות איתי כי לא ירגישו בנוח, וזה בסדר. מצד שני אלו המשפחה שלי, אני לא יודעת עד כמה אבא שלי יתלהב מהרעיון. אני מרגישה שהוא תמיד רצה שאהיה אחת מהמקובלות היפות והרזות, עם 1000 עוקבים באינסטגרם אבל אני לא כזאת... אז עכשיו גם להוסיף את האגרוף?


אני רגילה להיות אאוטסיידרית, כי תמיד הייתי אחת כזאת... כל החטיבה הייתי ילדה בולטת, כולם הכירו אותי אבל בקטע יחסית רע, כי הייתי מי שאני, כי התלבשתי והתנהגתי כמו שחשבתי לעצמי שצריך. יש בזה הרבה חסרונות אבל החופש הזה- וואו.

אני לא יודעת מה לעשות... יש הרבה חסרונות: להיות בת יחידה, לקבל מכות חזקות,
עקיצות מפה ומשם וגם אני לא יודעת אם התחום הזה יושב בצורה סקסית על בנות...
היתרון הוא התשוקה והאומץ. יש הרבה אדרנלין, אי אפשר לדעת אם אצא מהאימון באותה צורה שנכנסתי, ויש עשייה והרבה שריפת קלוריות וקושי. אני אוהבת קושי, כי להתגבר עליו זה נותן בי רגש.

מה הייתם עושים במקומי? או אולי יותר נכון לשאול בצורה נשית...? להיות הילדה היחידה בתחום הלא מרחם הזה? או לוותר? ללכת על משהו כמו ריקוד או אירובי?
תודה רבה לעונים או העונות:)

ללכת על זה?

כן, זה משהו שמעניין אותך ואת רוצה ללמוד אותו
 
20
לא, החסרונות נראים קצת גדולים יותר מהיתרונות
 
0
בתגובות:)
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->