0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

עשיתי חתונה עלובה ואני מצטערת על זה מאוד, מה לעשות?

מעיין בת 28 | כתבה את השאלה ב-31/10/19 בשעה 17:51

שלום לכולם, לפני כמעט שנה התחתנתי חתונה ראשונה אני בת בכורה בת 28 תמיד חלמתי על חתונה מושלמת זה היה החלום שלי מגיל קטן להתחתן ולהקים משפחה אבל לא דמיינתי לעצמי תסריט כזה כמו שאני נמצאת בו עכשיו.
אני ובעלי מכירים כבר קרוב ל5 שנים נפרדנו וחזרנו מיליון פעם עברנו אין ספור משברים וריבים איומים ובסופו של דבר תמיד חזרנו.
החלטנו שאנחנו חייבים למסד את הקשר הזה בשביל להפסיק את כל הפרידות והחזרות ופשוט לייצב אותו ולנסות להקים משפחה. בעלי הוא חוזר בתשובה גרוש ללא ילדים הוא עשה כבר את האירוע שלו ולכן לא היה לו כזה לחוץ להרים אירוע אבל הוא גם לא התנגד.
בהתחלה חשבנו לעשות משהו קטן בבית כנסת או באולם בוטיק אבל התחלנו לריב מלא ופחדתי להרים אירוע עם מלא מוזמנים ואם לא נסתדר ונתגרש זו תהיה בושה גם ככה כולם כבר יודעים על כל הכביסה המלוכלת של הקשר הזה. בסופו של דבר בעלי לא הפסיק ללחוץ עליי לעשות הכל מהר מהר בשביל לא להיכנס לעוד ריבים וגם מבחינת הדת רצוי לא לדחות יותר מדי חתונה התייעצנו עם קרוב משפחה שלו שאמר שלא חייבים עכשיו להרים הפקה גדולה אפשר לעשות משהו קטן רק אני והוא בשקט בלי ההורים ואחכ אפשר לעשות מסיבת חתונה כמו שחלמתי זה היה נשמע לי הגיוני באותו הרגע והוריד ממני את הלחץ של להתחיל לחפש אולם וכל הכאב ראש הזה וגם ידעתי שמקסימום אם לא נסתדר ונתגרש אף אחד לא צריך לדעת.
התחתנו רק אני והוא בבית הכנסת עם 4 מוטות בלי ההורים התביישתי להביא אותם לבית כנסת הרגשתי שזה עלוב מדי אז פשוט לא אמרתי כלום העדפתי שלא ידעו ואחכ לעשות חתונה נורמלית. לבשתי חליפה לבנה והייתי בסוג של סרט לא הרגשתי כלה לא שמחתי הרגשתי שאני בתוך הצגה וכך גם חיי הנישואים שלי נראים כמו הצגה כל הזמן רבים.
אני לא יודעת מה לעשות איכזבתי את ההורים שלי הם נפגעו ממני כל-כך לא יודעת מה חשבתי לעצמי איך זרמתי על הרעיון המפגר הזה וגרמתי להם לכזה צער בת בכורה שמתחתנת ללא ההורים שלה מי שמע על דבר כזה הבטחתי להם שאני אעשה אירוע וכבר דיברתי עם רב שיעשה לנו את כל הטקס ומה שצריך והוא אמר שאין בעיה אבל עדיין זו לא הפעם הראשונה הפעם הראשונה כבר הייתה והייתי כלה עצובה ואני כועסת על בעלי שהוא נתן יד לזה וגרם לי להתחתן בעצב והכניס לי את הרעיון הזה לראש פחדתי שנמשיך לריב וניפרד אז רציתי להתחתן איתו מהר רק למסד את הקשר הדפוק הזה וזה לא נתן לי כלום הקשר אותו הדבר הריבים אותו הדבר ובנוסף ציערתי את ההורים אני לא יודעת מה לעשות אם להעיף אותו מהחיים שלי אחת ולתמיד ולמצוא גבר נורמלי בריא בנפשו או להשלים עם העובדה שאני כבר נשואה ויש לי משהו ביד שחבל לפרק ולעשות חתונה כמו שחלמתי בשבילי ובשביל ההורים.

להתגרש או לעשות אירוע?

להתגרש
 
92
לתת עוד קצת זמן לקשר ולהחליט
 
4
לעשות אירוע
 
3

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (9) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->