0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

למה כולם סביבי בזוגיות ורק אני נופלת על בחורים סטוציונריים?

רוני בת 24 | כתבה את השאלה ב-06/12/19 בשעה 19:26

כואב לי, עצוב לי! מכירים את זה שמשהו כואב לכם מבפנים כ"כ חזק שבכל פעם שאתם חושבים על זה העיניים מתמלאות דמעות, זה בדיוק מה שאני חווה כרגע. אני כ"כ כמהה לזוגיות, לקשר, אבל היא לא באה. בתור בחורה בת 24 בתולה מינית, ובתולה מזוגיות פתאום מובן שזה לא מובן מאליו למצוא משהו/י .. במקרה שלי משהו. יש כאלו שלא זוכים וכניראה הסטטיסטיקה לא פסחה עלי. אחרת לא ברור לי איך כל ניסיון שלי למצוא קשר, נגמר במפגש עם סטוציונר. זאת אומרת זה כן ברור לי. גברים, 90% מכם רואים בבחורה כוס מהלך לפני שהיא בת זוג פוטנציאלית. ובעצם מה אני מצפה כשאני נהנית יוצאת לדייטים עם בחורים מהפייסבוק או מאתרי הכרויות. אז לי לצאת ל- 4 דייטים אני לא אפרט את כולם אבל 2 מהם כן, 2 שהכי הגזימו כדי שתבינו על מה אני מדברת, למה הדמעות והכאב שלי.
האחרון היה בחור שפנה אלי בפייסבוק, שלח בקשת חברות, אישרתי..דיברנו קצת בווצאפ היה נשמע בחור לעניין עתודאי בצהל קצין, לומד הנדסת חשמל. מבחינת מראה לא מלך היופי חוץ מהעיניים הכחולות שלו, אבל בסדר מי מסתכל על מראה? לא אני! אני מחפשת גבר לחיים, בחור איכותי, הרמה האישית חשובה לי יותר ממראה. מהון להון..קבענו לדייט.
ישבנו בבית קפה, ופתאום הוא בא ביציאה: " טוב אני חייב להתוודה, לאורך כל השבוע שדיברנו הבאתי עליך ביד 10 פעמים, את פשוט מדליקה אותי, זה לא קרה לי אף פעם..והאמת שגם עכשיו החבר התעורר קצת.. בא לך אולי אחרי שנסיים ללכת לאוטו ולהביא לי ביד בקטנה " הייתי בשוק! קודם כל זה לא מכובד לדבר ככה לבחורה, אני לא חברה שלך! דבר שני ממש לא ציפיתי לשמוע דבר כזה מבחור שווצאפ שבוע לפני סיפר לי שהוא מחפש קשר רציני, שמעולם לא היו לו סטוצים והוא לא מאמין בזה.. שהוא מחפש משהי שתהיה החברה הכי טובה שלו. כמובן שקמתי והלכתי באמצע הדייט כי לא מקובל עלי שידברו אלי ככה.
הבחור היה קצת בשוק...למחרת הוא רושם לי בצהריים ווצאפ " אני מצטער, תראי מה את עושה לי אבל אם פגעתי אני מצטער, אני באמת נמשך אליך "
אמרתי אני סולחת אבל בתנאי שזה לא יקרה שוב.
ואז בערב אני מקבלת ווצאפ עם תמונה של איבר מינו
ורשום " זה החבר שלי עומד בגללך, בא לך לעשות תכף וידאו בווצאפ אני יאנן עליך ואת תצלמי תחזה שלך " אמרתי לו שאני לא מוכנה, ושגם לא יפנה אלי יותר, הבחור ניסה לשכנע מה ומה איכפת לך, וכולה תראי אותי מאונן עליך ואני תחזה שלך... לא רק שהוא חצוף הוא גם לא כיבד את בקשתי..שזה מבחינתי איקס לבן זוג. כמובן שלא הסכמתי. הבהרתי לו שלא יפנה אלי וטפו טפו הוא לא פונה כבר 3 ימים.
לפניו היה עוד דייט, בחור שהכרתי גם בפייסבוק..
גם כן בווצאפ ובטלפון הפגין משהו אחר ואז הגיע הדייט..קבענו למקס ברנר..ברגע אחרון הוא שינה לפאב וגם קבע איזה פאב..היה ניראה לי קצת חשוד אבל אבל אמרתי בואי אולי את סתם חושבת דברים..הגעתי לפאב הבחור יושב שם עם חבר שלו שבמקרה עבד איתי פעם..הייתי בטוחה שהוא ילך אבל הוא היה חלק מ " הדייט " לא ייחסתי לזה ככ חשיבות עד הרגע ששניהם ניסו לשכר אותי בכח ולא עבד להם..ואז הם עברו לplan b שממנו ניצלתי במזל. הברמן בא עם שלוש כוסות הוא לא שם לב שאני שם ופלט: אח שלי, שלה הימני.. שמתי לה מה שנתת לי..
כדי לודא שאכן מדובר באתם יודעים מה אמרתי לבחור שאני רוצה לשתות מהכוס באמצע שהכל אותו צייסר אבל באלי האמצעית והוא לא הסכים, אמר שלך ימני.. פה הבנתי שאני בסכנה..אמרתי לו אני יודעת מה שמת ..אני הולכת..במזל הבחור לא רדף אחריי..מהר הזמנתי גט טקסי וברחתי.
לפני כן היה דייט עם בחור מלאב מי..שבאמצע הדייט רצה לעשות סלפי ולשלוח לאקסית שתקנא.
אני כבר לא מדברת על כל בחור שני שפונה אלי ושואל אם אני אוהבת לאונן? אם מצצתי? אם אני בתולה? ואת כל מיני שאלות חודרניות מיניות..
ומה אני ביקשתי בסהכ זוגיות, לאהוב, להכיר גבר נורמאלי...מילא הייתי הולכת חושפני או תמונות חשופות הייתי מבינה את כל החרמנים שנופלים עלי אבל אני הכי לא. אני כבר מתחילה להאמין שאני מכוערת כי שמעתי פעם שמכוערות מנצלים אותן לסטוץ, שאולי לא תהיה לי זוגיות אף פעם.. הרי זה גורל.. לא ביקשתי שכמעט יתקפו בפאב, לא ביקשתי הצעות מיניות כמו תעשי לי ביד..לא ביקשתי להיות דרך להחזיר את האקסית. ביקשתי בחור נורמאלי..אהבה..קשר..זוגיות. אבל כניראה שלי לא תהיה ואני אצטרך להשלים עם זה. בגלל זה כבר אין לי כח לדייטים כי למה.. שאני שוב יתבאס..יחזור בוכה...
היום גיליתי שבת דודה שלי בת 28 יש חבר חדש כבר חצי שנה..5 חודשים אחרי ביטול אירוסין עם קודם..ונחשו מה? למעשה נשארתי יחידה ללא זוגיות..כולם נשואים, 2 מאורסים, והיא בקשר....
במשך כמה חודשים היא הייתה איתי במשוואה עכשיו נותרתי לבד וכן זה צובט.
עכשיו בטח תגידו לי אל תסכלי על אחרים...אבל בואו לכם הייתה זוגיות נכון? אז לעולם לא תבינו את הכאב שלי. לאט לאט אני מתחילה לסגל לעצמי מחשבה שלי לא מגיע אהבה.. שאותי גברים לא אוהבים...שלעולם לא אמצא..מתחילה לחשוב איך חיי הולכים להיות כערירית... אם הייתי יכולה לקחת ילד/ה חולים ולתת להם את החיים שלי מתנה כרוח חיים...כמובן בלי לקחת מה שיש להם..ורק להעלם הייתי עושה את זה כי וואלה נמאס לי.. לא כיף לי.. עצוב לי...נמאס לי לבכות..אגב הבחור האחרון בא אחרי שניסיתי לשחרר ולא לחפש אהבה.. אז הינה הוכחה גם שמשחררים זה לא עוזר.
באלי לבכות!!
וגברים שרוצים להציע לי קשר תרשמו תנייד שלכם.
אני לא ירדוף בלחפש אתכם..

אני חושב/ת

שלעולם לא תהיי לך זוגיות יש לך גורל רע
 
3
יהיה לך אבל בגיל מאוחר אחרי שתסבלי המון בדייטים
 
3
שיהיה לך..ואת תהיי שמחה אל תדאגי
 
5
מאחל/ת לך שתמצאי אהבה
 
47

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->