0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מתלבטת לגבי בחור שהתחלתי לצאת איתו. מה לעשות?

אני בת 25 | כתבה את השאלה ב-01/08/20 בשעה 16:22

חברה טובה הכירה בינינו,ואנחנו עכשיו חודשיים וקצת יחד.. ישר שהתחלתי לדבר איתו הבנתי שיש פה משהו מיוחד, לא כמו כל הגברים שיצאתי איתם עד עכשיו. יש בינינו המון המון פערים וזה עדיין לא הפריע לי.. הוא חילוני אני שומרת שבתות חגים וצמה בצומות, אני נמצאת בשנה השלישית לתואר, והוא בצבא(עתודאי) אין לו רישיון נהיגה ( ולא אשקר שזה הוריד לי ומוריד לי כל הזמן שאני צריכה לאסוף אותו ולהחזיר אותו) ובנוסף נמוך ממני.
חייבת לציין שעניין הגובה ממש לא מזיז לי!!
אבל מפריע לי דבר אחד שהוא לא מעריך, אני מרגישה קטנה לידו, זה לא מובן מאליו שאני אוספת אותך ומחזירה, כל פעם הוא מעיר גם על הגובה,אומר לי שאני גבוהה מידי( במילים עדינות יותר) שהגובה הממוצע של נשים בארץ הרבה יותר נמוך.
גם אני חושבת שהוא קמצן קצת.. אף פעם לא אכלנו ביחד ארוחה במקסימום אכלנו איזה גלידה,ואני לא אכפה עליו לצאת איתי למסעדות , ואני אגיד לכם דוגרי? אין לי כח להוציא את הרכב, זה כסף הוא לא גר קרוב אליי, ו2-3 פעמיים בשבוע ללכת אליו זה כדי לאסוף אותו ואז לעשות סיבוב לאיזשהו מקום זה קאדר!!
זה לא הכל, אני חוזרת הביתה הוא לא שולח לי אם הגעתי אם הכל בסדר, אני תמיד שולחת לו ואז הוא מגיב.. כאילו לא אכפת לו אני לא מעניינת אותו בכלל, הןא מסוגל לא לדבר איתי כל היום אבל מתי שהוא רוצה שאבוא אליו שנצא הוא ירשום לי הודעה.
כן הוא שולח לי בהצלחה במבחנים לפני כל מבחן, אבל מבחינתו זהו, מספיק לו לדבר פעם אחת וזהו, הנה היום לדוגמה אפילו לא שלח לי בהצלחה בצום, שזה ממש ביאס אותי אגב.
** חייבת לציין שהוא עבר ילדות לא קלה,לא הייתה לו חברה מעולם,וחוץ מכל הקטע מסביב הוא באמת בן אדם איכותי, חכם
אני לא מבינה מה קורה באמת, כלכך מתוסכלת כל החברות שלי מתחתנות בקרוב, אני עוזרת להן עם הרווקות, ורק אני אוכלת את עצמי שאני נופלת על כאלה.. מה בסך הכל ביקשתי? באמת אני נותנת מעצמי מעל ומעבר למה לא מגיע לי אהבה כמו שלכל מי שסביבי יש?
כרגע אנחנו יומיים כבר לא מדברים, הוא לא שלח לי ואני גם לא אשלח (זה לא עניין של אגו, פשוט נמאס לי לרדוף אחריו. הוא מסוגל לענות לי אחרי יומיים )

האם להישאר איתו?

לא
 
35
כן
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (11) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->