שאלה 305796
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

גיליתי פרט מזעזע על העבר של בן זוגי. האם להיפרד?

רינת בת 26 | כתבה את השאלה ב-11/10/20 בשעה 17:03

אני ובן זוגי שלי בזוגיות כבר שנה ואני ממש אוהבת אותו באמת. יש לנו את הזוגיות הכי מושלמת שיש. אנחנו גרים ביחד, שוכבים לפחות כמה פעמים בשבוע, טסנו לחול ביחד היינו בצימרים, אנחנו מעלים תמונות קיטשיות לאינסטגרם, כבר הכרנו את המשפחות אחת של השנייה וההורים שלי ממש אוהבים אותו וכנל ההורים שלו וגם כבר עשינו מפגש עם ההורים וכל המשפחה והיה ממש מוצלח, וגם חברות שלי ממש אוהבות אותו, ואני פשוט ממש מאושרת איתו באמת שהוא הבן זוג המושלם עבורי והוא הכי טוב שהיה לי אבר.

לפני כמה שבועות קיבלתי הודעה ממישהו שהיה פעם חבר טוב של הבן זוג שלי. הוא אמר לי שהבן זוג שלי שכב עם זונות ואף הציג לי צילומי מסך והוכחות לכך. בהתחלה לא האמנתי וישר התעלמתי מזה אבל הוא המשיך לשלוח הודעות וזה עורר אצלי אי שקט. אז ישבתי לשיחה עם בן זוגי ושאלתי אותו והראתי לו את ההתכתבויות. הוא ישר הכחיש ואמר שהוא כבר מזמן לא בקשר עם הבן אדם הזה ושהוא שקרן וקנאי וסתם מנסה להרוס לנו תזוגיות והוא המציא את כל זה והכין בפוטושופ את הצילומי מסך כדי להרוס לנו. כמובן שבהתחלה האמנתי לבן זוג המהמם שלי אבל בכל זאת הייתי בסוג של אי שקט. קשה לי לחשוב על זה שהבן זוג שלי שאני כל כך אוהבת עשה מעשה כל כך נוראי.

הוא שם לב שאני קצת השתנתי מאז השיחה שלנו ובמשך שבוע כזה קצת התרחקנו והייתי אדישה אליו. לפני כמה ימים הוא אמר לי: "תשבי מאמי, תקשיבי אנחנו צריכים לדבר על משהו". קצת נילחצתי אבל ישבתי והוא התחיל לדבר. הוא אמר: "תקשיבי מאמי את הדבר הכי יפה והכי טוב שהיה לי בחיים. באמת מעולם לא הייתה לי מישהי כמוך. אני רוצה להיות כנה איתך מאמי כי אני באמת אוהב אותך ולא רוצה שיהיו בנינו סודות. תקשיבי יש דברים שאת לא יודעת עלי שלא סיפרתי לך". בשלב זה קצת נלחצתי אבל אמרתי לו שימשיך. "תראי מאמי האיש הזה צודק. באמת שכבתי פעם עם נשים תמורת תשלום אבל זה היה מזמן באמת. הפעם האחרונה הייתה כמה חודשים לפני שהכרנו. היום אני בן אדם אחר בזכותך. היום אני כולי שלך ואני יעשה הכל בשבילך. עזבי את השטויות שעשיתי באמת הייתי ילד. את כל החיים שלי. אל תתני למניאק הזה להרוס לנו את הזוגיות. אנחנו כבר מזמן לא בקשר רבנו והוא סתם מחפש להתנקם בי."

במהלך השיחה התחלתי לבכות. הוא החזיק אותי בלחיים והסתכל לי בעיניים וחיבק אותי ואמר לי: "אל תדאגי מאמי אנחנו נעבור את זה ביחד. זוגיות נמדדת ברגעים הקשים. אני לעולם לא יעשה את זה שוב ולעולם לא יעזוב אותך". היה לי ממש קשה. הוא באמת נשמה טובה אבל קשה לי לחשוב על זה שהוא ניצל בנות מינית. לא שאלתי אותו לאיזה בנות הוא הלך ולכמה כי באמת לא רציתי לדבר על זה. עכשיו אני כבר כמה ימים מתלבטת מה לעשות. באמת שהוא החיים שלי אבל קשה לי. לא סיפרתי לאף אחד. לא לחברות שלי וגם לא למשפחה שלי אבל גם הם כבר שמים לב שמשהו לא בסדר איתי ואומרים לי שאני לא נראית במיטבי בזמן האחרון. מה לעשות להמשיך או להיפרד?

מה לעשות?

להמשיך
 
920
להיפרד
 
85

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (70) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->