שאלה 310432
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

כשנער רב עם מישהו בן 40 ואשתו. מה הייתם עושים במקומי?

עוד נער בן 18 | כתב את השאלה ב-24/11/20 בשעה 14:37

היי. אני רוצה להבהיר , אני לא ערס באופי שלי ולא מחפש לריב עם אנשים או שחסר לי מה לעשות , אבל קרה לי משהו שהרגיז אותי,ואני רוצה להבין אם בסך הכל התנהגתי בלגיטימיות או שהתגובה של אותו אחד שרבתי איתו הייתה מוצדקת.

אז היום(שישי 20.11 ) חבר שלי ביקש שאבוא אליו לעבודה והכל (בסניף דואר) ובגלל שזה חבר שלא ראיתי הרבה זמן , הייתי בעד וזרמתי . כשאני מגיע מה שקורה זה שאני לא רואה אותו , ואז אני מרים אליו פלאפון והא אומר לי שיגיע תוך איזה 3 דקות כי היא נמצא בצד השני(זה סניף דואר בתוך איזה מתחם ענק וקיצר לא בדיוק הבנתי איפה הוא), אבל הוא אמר לי שהוא ייכנס מהדלפק כך שאני הייתי אמור לראות אותו. עכשיו אני אומר לאנשים שאני חותך רק כדי להגיע אליו , ולא עוקף אותם או משהו , ואז אני טיפלה זז הצידה כדי לראות אם הוא שם או לא.

אחר כך איזה משהו בן 40 אומר לי "זזתי הצידה, מה הבעיה שלך , נו מה אתה נמרח עליי?!, סע מפה כבר!" במילים האלה.
תבינו לא הייתה לי בעיה עם" האתה מה אתה נמרח עליי" אבל כשהוא אמר לי סע מפה , זה היה טריגר בשבילי.
(נתחיל מזה שהייתי 2 מטר ממנו וזה למרות שזזתי, עטיתי מסכה כמו שצריך (K95)
ובסופו של יום , רק כשהוא הלך , הוא עבר על פני עוד איזה 10 אנשים במרחק של פחות ממטר מהם.) התעצבנתי עליו ואמרתי לו בתגובה שהוא מצא על מי לתפוס תחת, והוא בתגובה אמר לי שאזהר ממנו כי אני לא יודע מה הוא יעשה לי.
לא נשארתי חייב ואמרתי לו שאני בספק אם יש לו אישה , ואם יש לו אז היא כנראה לא תמרח עליו , ואז כבר אתם בטח מבינים לאיזה מחוזות התלקח השיח הקולח שהיה לי עם אותו אחד.
זה נגמר בערך אחרי איזה דקה וחצי כשמשהו שם אמר לנו להפסיק והביאו לו תהזמנה שלו, ואז אחרי שיצאתי עם חבר שלי כשהוא סיים משמרת(בערך אחרי איזה 10 דקות) ואותו בנאדם אשכרה חיכה לי עם אשתו שצילמה אותי וכנראה ותייגה אותי לרשתות חברתיות , ואמרה דברים כמו "הילד הזה הוא עבריין " ו"אמר לבעלי כך וכך", ו"חינוך של הורים מזניחים וכאלה" והוא צועק ברקע גם דברים כאלה , וכל מה שמסרתי להם בתגובה זה שהם מתאימים זה לזה כי יש להם מוח מנוון , וחבר שלי גם אמר להם כמה דברים כאלה, אחרי שיצאנו.

עכשיו מעניין אותי מה היא באמת עשתה עם ההקלטה , אם כי אני לא חושב שהיא עד כדי כך טיפשה לעלות אותי לרשת החברתית ולעשות עליי שיימינג, בייחוד בגלל העובדה שאני מניח שהיא שמעה על דבר כזה שנקרא תביעה על הוצאת דיבה,וגם אם היא העלתה ויש אנשים שחושבים כמוה, הם טיפשים כי הם מקשיבים רק לצד שלה בלי לדעת אפילו מה קרה , אבל אני בכנות רוצה לשאול, האם הייתי צריך לשתוק ? או שזה היה מוצדק? ומה הייתם עושים במקומי ?

תודה מראש למי שקרה עד לפה וגם לעונים.

מה הייתם עושים במקומי?

עונים בחזרה
 
27
שותקים
 
9
לא יודע/ת
 
3
בתשובות
 
6

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (9) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->