מתחם הייעוץ של לוינסקי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

תגובה מוזרה אחרי פוסטינור. זה נורמלי?

חיילת בת 20 | כתבה את השאלה ב-23/02/21 בשעה 10:25

היי, שכבתי עם חבר שלי ונקרע הקונדום והוא גמר בפנים. חצישעה לאחר מכן לקחתי פוסטינור והתחלתי לדמם כארבעה ימים אחר כך. הדימום נמשך כבר שלושה ימים, זה דימום כמו מחזור רק בהיר יותר ופחות סמיך (אני לא צריכה לקבל מחזור)
אני לא מבינה למה זה קורה אני מחפשת מידע לגבי זה ולא מוצאת ואני בחרדה שאני בהריון. אני לא יודעת מה לעשות ים זה מבחינת הצבא.. מישהו יכול להסביר לי ממה נובע הדימום, האם זה לגיטימי? תודה רבה לעונים

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "Safe Sex"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->