שאלה 322508
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הכנסתי להריון מישהי שגרה בחו״ל. מה אני אמור לעשות עכשיו?

מישהו בן 24 | כתב את השאלה ב-01/04/21 בשעה 19:48

אני סטודנט והיא הגיעה ללמוד בארץ למשך שנה ומתכננת לחזור לבית שלה כשתסיים. התיידדנו לפני חצי שנה בערך והתחלנו לשכב. היא לא רצתה מערכת יחסים רצינית או להגדיר אותנו כ״זוג״ כי היא אמרה שהיא עוד מעט חוזרת לשם ומרגישה שאין טעם לפתח פה משהו רציני שלא יחזיק כשנהיה במדינות אחרות.
החודש היא סיימה את הלימודים (אני עדיין לומד) ובסמוך לזה היא גילתה שהיא בהריון. היא אומרת (ואני מאמין לה, היא באמת בחורה טובה סך הכל) שהיא לא היתה עם אף אחד אחר כשהיא היתה בארץ חוץ ממני ושזה בטוח הילד שלי, הלכתי איתה גם לבדיקות דם ולרופא והוא אישר שהיא בהריון.
עכשיו אני לא יודע מה אני אמור לעשות, היא אומרת שהיא מתכננת לשמור את הילד (הפלה זאת בכלל לא אופציה בעיקר מבחינתה) ושהיא מתכננת לעזוב כמו שהיא תכננה לבית שלה כי היא לא תכננה להשתקע בארץ או משהו.
עכשיו מאוד קשה לי עם זה. אני לא מצליח לדמיין שיהיה לי ילד אבל גם אם כן, אני לא מתכוון לעבור אליה עכשיו אלא להמשיך פה עם החיים שלי ואני לא יכול לדמיין שיהיה לי ילד איפשהו שלא יכיר את אבא שלו.
היא אמרה שהיא מבינה אותי אבל יודעת שאין מה לעשות והיא מתכננת לעזוב ולגדל את הילד איפה שהבית שלה.
אני מרגיש בבלאגן, לא יודע איך אני אמור להתמודד עם זה ובאמת שאם היא היתה נשארת בארץ הייתי רוצה להיות חלק מהחיים של הילד הזה ואני לא רוצה שהוא יגדל בלי אבא ולדמיין שהוא לא קיים, אבל אני לא מוצא דרך להיות חלק מהחיים שלו.
אשמח לעצות.

עדכון ממישהו, שואל השאלה 2021-04-02 17:39:46

מציין למי ששואל לגבי אחריות ואמצעי מניעה, השתמשנו בקונדומים בחודש הראשון והיא כל הזמן היתה על גלולות (היא על גלולות כבר הרבה זמן), בסוף הפסקנו להשתמש בקונדומים אבל היא המשיכה לקחת גלולות עד שהיא גילתה. כמובן שזה היה לי מוזר שהיא נכנסה להריון על גלולות אבל עובדתית היא בהריון אז זה קרה. בכל מקרה כן השתמשנו באמצעי מניעה אבל זאת גם לא הפואנטה בשאלה. תודה לעונים
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->