שאלה 322883
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מצב מסובך עם הבת זוג שלי. מה לעשות?

אנונימי בן 18 | כתב את השאלה ב-07/04/21 בשעה 14:40

היי לכולם , אז ככה
יש לי בת זוג כבר כמעט 3 חודשים , אני אוהב אותה ומטורף עליה , מכיתה ג היא תמיד הייתה הקראש שלי בואו נגיד ולפני כמה חודשים החלטתי להציע לה לצאת והיא זרמה ומפה לשם אנחנו ביחד.
חודשיים מתוך הזוגיות שלנו מההתחלה היא למדה לפסיכומטרי שהיא ניגשה אליו וראיתי אותה פעם בשבוע לפעמים פעם בשבוע וחצי אפילו יותר והיה לי קשה אבל תמכתי בה והייתי לידה , מן הסתם היא אמרה לי אחרי הפסיכומטרי שלה תודה על הכל ושזה ממש לא מובן מאליו שהייתי לצידה למרות התקופה הקשה.
אחרי הפסיכומטרי אנחנו נפגשים פעמיים בשבוע בערך ( פעם אחרונה שנפגשנו נכון לעכשיו זה לפני שבוע וחצי בערך את האמת) אבל יש לנו חבורת חברים משותפת גם בנים גם בנות והשכרנו דירה בצפון למשך כמה לילות אז יצא ככה שהיינו ביחד כמה ימים , הצעתי לה לישון איתי אבל היא לא הייתה כלכך בקטע.
שהיינו שם עם החברים שמתי לב לזה שהיא פשוט לא התייחסה אליי והתעלמה ממני ובקושי דיברה איתי ובאמת הרגשתי כמו ידיד שלה מאשר בן זוג , החלטתי עוד באותו היום הראשון שזה קרה לדבר איתה ולהסביר לה שהרגשתי כמו ידיד שלה ואני כן רוצה שהיא תהיה לידי אני לא מבקש פוצי מוצי ונשיקה כל דקה אבל כן שאני ארגיש לא כמו ידיד והיא ישר אמרה לי אני מצטערת והכול , באותו יום גם הייתי בהאנגובר מטורף לגמרי כי הייתי שיכור מוות יום לפני והיא אמרה לי פשוט שהיא באה לתל אביב לעשות כיף עם חברות שלה וחברים שלנו ופשוט הייתי נראה מבואס.
יום אחרי השיחה שלנו הכול היה אותו דבר ולא השתנה דבר והייתי עצבני עליה מאוד ולא דיברנו כמעט כלום כל היום ואז לפני העלייה לרכבת שחזרנו מהטיול זרקתי לה משפט "כאילו השיחה שלנו אתמול לא התקיימה בכלל" היא מאוד נעלבה מזה ואפילו לא ישבה לידי ברכבת ובאותו יום לא דיברנו , אמרתי לה שאנחנו צריכים לדבר על זה והכול והיא החליטה לא לדבר איתי על זה באותו יום אלא יום אחרי כי היא הייתה מבואסת ופגועה והתעצבנה ממה שאמרתי לה למרות שזה היה נכון להגיד.
יום אחרי זה היא באה אליי ודיברנו ואמרתי לה שאני מצטער על מה שאמרתי ברכבת כי אמרתי את זה באמת בטון עצבני ומזלזל והיא פשוט אמרה לי דבר כזה שהיא רוצה שאנחנו עם החבורת חברים שלנו היא לא רוצה לא פוצי מוצי ולא נעליים היא רוצה יחס שווה לכולם והיא אמרה לי זה או שאתה מקבל את זה או שלא כלומר כמו שהיא תתנהג לסתם ידיד שלה שהוא חבר שלי היא תתנהג גם אליי ואמרתי לה בואי נלמד ביחד לא שנינו גאונים במערכות יחסים אמרתי לה נלמד ביחד נפיק לקחים ביחד הכול, ואני מתוך האהבה שלי אליה ורצון להצליח איתה הסכמתי לזה ואמרתי לה זה מקובל עליי לגמרי ובאמת רציתי לתת לזה צאנס אבל היום יצאנו עוד פעם החבורה והיחס היה אותו דבר וזה שובר אותי , אני הבן זוג שלה , אני לא אמור להרגיש כמו הידיד שלה ברגע שיש אנשים לידנו.
אני באמת לא יודע מה לעשות כי אני רוצה להגיד לה שמעי אני מקבל את מה שאמרת לי אבל אני כן חייב טיפה להרגיש כמו הבן זוג שלך כי אחרי הכול אני הבן זוג שלך ולא ידיד שלך במיוחד ליד אנשים אבל אני מפחד ברגע שאני אגיד את זה זה יוביל לפרידה או עוד פעם לריב ואני ממש לא רוצה את זה.
בנוסף תמיד יוצא שאני זה שמתחנן להיפגש איתה ולצאת איתה היא כמעט אף פעם לא מציעה שנצא לאנשהו או שאני אבוא אליה או שנעשה משהו וזה גם מפריע לי..
הבעיה היא שאני באמת אוהב אותה והיא גם אמרה לי שהיא אוהבת אותי לצערי רק כמה פעמים וגם בריב שלנו אחרי שדיברנו היא אמרה לי אני אוהבת אותך , אני מפחד שאם אני אפתח את הנושא הזה איתה עוד פעם היא תתעצבן וזה יוביל לפרידה או לריב נוסף..
אשמח לעצות כי אני באמת מתקשה איתה...
שאנחנו לבד כן יש לנו את האינטימיות שלנו ואנחנו כן עושים כיף ומתחרמנים לפעמים והיא בתולה ואני לוקח איתה הכול לאט והיא גם אמרה לי שהיא רוצה ככה והיא רוצה שאני אוביל כי היא חסרת ניסיון.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->