0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יוצאת עם עשירים מגיל צעיר. ללמוד מקצוע בשביל להבטיח הכנסה קבועה?

תמי בת 36 | כתבה את השאלה ב-12/04/21 בשעה 15:12

מגיל אפס בערך אני יודעת שאני יפה. זה לא התלהבות ולא שחצנות. זאת המציאות. כשהייתי ילדה כבר לקחו אותי לסשן צילומי אופנה, שהיה האחרון שלי.
בגיל 16 כבר יצאתי עם גברים בני 25 פלוס, כי היה להם רכב והם ידעו לשלם עלי. הילדים בשכבה מבחנתי היו תת רמה שעד שיגיעו לשכר מינימום יקח להם 5 שנים. אז למה לבזבז עליהם את הזמן?
בצבא גילתי את עצמי. שירתתי בפיקוד (לא נציין איזה מטעמי "ביטחון מידע") והגעתי בהתחלה לחימוש. אבל אל"מ אחד הראה לי את הדרך למשרד שלו. ראיתי מה כוח יכול לעשות. עם הזמן ה"חבר" הזה עבר בסיס (היום הוא כבר לא בצבא, אלא בכנסת. לא נפרט) והגיע סא"ל שהיה לו גם עסק פרטי וגם משפחה מהצד. גם לאיש הזה היה מקום במשרד.

הבנתי שזה המקצוע האמתי שלי. תקראו לי בשמות, אני יודעת. אבל זה מה שאני יודעת לעשות ואני טובה בזה. אחרי הצבא שמרתי על הקשרים בעסק של ה"חבר" השני (הסא"ל) וחודשיים אחרי החפש"ש עבדתי בתור מזכירה בעסק של איש מבוסס, שהיה חבר של "חבר". בתור מזכירה לא עבדתי הרבה, כי הוא פיטר אותי ובמקום זה שכר לי דירה קרובה למשרדים שלו ובא מדי פעם לבקר. השיג לי מלא תלושי קניה ומנויים לכל מיני מקומות מטעם החברה. אבל לימד אותי שהוא מאוד חשדן ולא העביר לי שקל במזומן ולא רשם אותי כעובדת שלו. בדיעבד אני מבינה שהוא חשש שאני אדפוק אותו או שאישתו תעלה עליו.

אני לא אפרט את כל ה"חברים" שלי במהלך השנים. אציין שיצאתי עם בעלים של חברות שאתם קונים מהם קבוע. יצאתי עם שני פוליטיקאים שעכשיו בכנסת (ואם תשאלו מי, אני מתכחשת לכל מילה). קבילתי מלא רכבים במתנה ומכרתי את הישנים כל פעם. אחד מימן לי הוצאת ספר לאור, אבל זה היה זבל טהור ונמכרו 38 עותקים ממנו, כי אף אחד לא רצה לקרוא את הרומן שלי. ניסיתי ללמוד ציור, יצא גרוע ומתאים אולי למוזיאון חיפה. ה"חבר" האחרון החליט להעיף אותי, כי מצא מישהי צעירה יותר. אז הוא קנה לי דירה מעולה ברמת גן, השאיר לי לב שבור וברח לחו"ל. והוא אפילו לא נשוי.

ונשארתי לחיות לבד עם חתול פרסי בדירה ענקית, ללא השכלה וללא פרספקטיבה. אני יפה, אני יכולה למצוא עוד מישהו בקלות. אבל כמה זמן זה ימשך? 5 שנים בקלות, הגנים שלי טובים. אבל מה יהיה בגיל 45? או 55? אני לא חיה באשליות. התרגלתי לבזבז כסף ברמה ששכר ממוצע לא מספיק לצרכים שלי. נשאר לי קצת כסף מהמתנות, אבל עוד שנה הכל אוזל ואני אולי אצטרך אפילו למכור את הדירה (ברור שבמצב כזה אחפש "חבר". אני לא מגיעה לפת לחם עם מקצוע כמו שלי).
חשבתי לנצל את הזמן שלי לבד לצורך לימודים. אפשר ללמוד מקצוע לא קשה בזמן קצר? אני לא אישה עם ראש טכני. כן יש לי קצת שכל לכלכלה ואני רואה אופי של אנשים במבט ראשון. האם קיימת דרך בשבילי לקבל מקצוע אחר בגיל כזה?

* חשוב לציין שכן השלמתי בגרויות (על הנייר לפחות) כשהיה לי "חבר" במשרד החינוך.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (16) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->