ערוץ השאלות של האגודה למען הלהט"ב
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מיניות בסימן שאלה. האם יכול להיות שאני כבר לא נמשכת לגברים?

M בת 29 | כתבה את השאלה ב-16/05/21 בשעה 16:39

היי, העניין הוא כזה:
בתחילת שנות ה20 שלי הרגשתי שהמיניות שלי מבעבעת, הייתי רואה גברים חתיכים ברחוב וזה היה גורם לי למין רטט נעים ופנטזיות, הרגשתי מאוד מינית והייתי חרמנית לעיתים מאוד קרובות.
כיום אני בת 29, וכבר כמה שנים אני מרגישה ממש כבויה מבחינה מינית. אני בזוגיות של 7 שנים עם גבר מדהים שנראה טוב, ובתחילת הקשר נמשכתי אליו מאוד. לא משנה מי, גברים, חתיכים ככל שיהיו, כבר לא גורמים לי את התחושות האלה של רטט או משיכה. בן הזוג שלי רוצה שנקיים יחסי מין לעיתים קרובות ואני פשוט לא מרגישה צורך, לא מרגישה כלום. כשאני זורמת על זה, זה כי זה נחמד ונעים בסופו של דבר אבל לא כי יש לי הרגשה של תשוקה ומשיכה מטורפת. שוב, יש לציין שזה לא רק כלפיו. אני לא נתקלת באף גבר שגורם לי להרגיש שוב את התחושות שהרגשתי בתחילת שנות ה20. התחלתי להרגיש שהמיניות שלי נכנסה לתרדמת של שנים.. הגוף הגברי כבר לא מרגש אותי במיוחד כמו שהיה פעם.. ניסיתי להפסיק גלולות, לחזור, כלום לא עזר. בינתיים אני ממשיכה ככה את חיי..
אבל קרה לי משהו מוזר לפני כמה ימים. התחלתי לצפות בסדרה "המפקדת" ויש שם כמה סצנות לסביות, שהצפייה בהן גרמה לי לעוררות מינית ולרטט הנעים הזה שלא היה לי כבר הרבה זמן. וזה גרם לי לחשוב, האם יכול להיות שאני כבר לא נמשכת לגברים אלא לנשים? יכול להיות שזה השתנה בצורה כזו? אני מבולבלת ולא יודעת מה עובר עלי..
אשמח לשמוע דעות
.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "גאווה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->