מתחם הייעוץ של לוינסקי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

סקס ומין בכללי. מה לעשות?

משהו בת 18 | כתבה את השאלה ב-12/06/21 בשעה 20:35

היי,
אני וחבר שלי כבר שנתיים וקצת ביחד.
בהתחלה (חצי שנה שנה) היה חוסר רצון להתקדם לכיוון המיני כיוון ששנינו הראשונים אחד של השנייה, לצד העובדה שחשק מיני לא ביקר אצלי לעיתים קרובות אם בכלל (בעקבות כדורים פסיכיאטריים שצרכתי באותה תקופה ואולי מצב נפשי).
לאחרונה היו יותר נסיונות מצידי לדחוף את עצמי 'לצלוח את החדירה'.
כוונתי היא שעל אף הרצון שלי- הגוף פשוט דוחה את זה. אולי זו סגירה לא רצונית או משהו בסגנון, ואם כן אטפל בזה בעתיד.. כי אני כן רגועה.
אבל זה מתלווה לבעיה נוספת.
החשק המיני שלי עדיין יחסית ירוד ביחס לשלו, אבל זה לא שאין חשק. יש לנו וויברטור כדי שאוכל לגמור כיוון שהאיבר לא הכי רגיש (יש לציין שאני לא עושה את זה לבד כי אני לא רואה בזה הרבה פואנטה. רק לעיתים רחוקות מאוד כשעולה חשק שאני לא יכולה 'לעמוד בו' אז רוב הפעולה המינית היא איתו).
עכשיו, הצלחנו את השלב של אצבע ראשונה, כמה פעמים. לא הכי נעים יש לציין. אבל מעבר לאצבע אחת זה פשוט כואב (גם ברוגע, גם עם חומר סיכה), שלא לדבר על סקס מלא.
הבעיה הנוספת שציינתי מקודם- לעיתים אני מתנתקת או נסגרת נפשית או בוכה.. בקטע של כואב מידי או משהו מעמיס עלי (asd) או שפתאום מתנתקת לעולם אחר.
הוא שואל תמיד איך אני ואם להפסיק ואנחנו מנסים לתקשר יותר בינינו בזמן האקט, לפני ואחריו- אבל אי אפשר להתעלם מזה שיש כמה בעיות אצלי (וחוסר ניסיון של שנינו לא תורם).
האם הדרך היחידה כרגע היא לפנות לרופא.ת נשים? אם כן מה אני אמורה להגיד? חוששת שמעורב בזה היבט פסיכולוגי ונכון לעכשיו אני רוויית מטפלים לכל זווית אפשרית בחיים.
אשמח גם אם תוכלו לייעץ מה לעשות אחרי האצבע הראשונה, אם יש דרך שאוכל לעבוד על זה בעצמי איכשהו או איתו... משהו שעשוי להקל וכו'.
תודה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "Safe Sex"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->