שאלה 332629
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך להתחיל עם בחור מהעבודה שאני דלוקה עליו?

בר בת 22 | כתבה את השאלה ב-02/08/21 בשעה 13:10

הי:) אני בר, בת 22, לפני חודש וחצי התחלתי עבודה באבטחה בקניון, הציבו אותי בעמדה במשך שבוע שלם , כל יום 8 שעות עם בחור ממש חמוד, בשבוע הזה בשביל להעביר את הזמן דיברנו מלא ראיתי שיש בינינו המון משותף , אם זה אותו רקע (חרדים לשעבר), אם זה אותם תחומי עניין ואת האמת בשבוע הזה נדלקתי עליו:). לפני שבוע בערך הוא שאל אותי אם זורם לי לשבת איתו במסעדה ואני כמו מטומטמת דחיתי את ההצעה(הוא התכוון שנשב במסעדה בקניון, איפה שכל חדר הבקרה של הקניון מכירים אותנו ולא רציתי שיראו במצלמות ויתחילו להריץ עלינו דאחקות), יצא לו להציע לי עוד פעם שגם אותה דחיתי מאותה סיבה. מפה לשם לפני יומיים פתאום הבחור מודיע במפתיע שהוא עוזב את העבודה, קיבל הצעת עבודה טובה יותר במקום אחר והוא עוזב ממש מהרגע להרגע. אני ממש התבאסתי כי קיוויתי שיהיה לי כן אומץ להתחיל איתו מתישהו ושיקרה משהו. ביום האחרון שלו לעבודה החלטתי שאני לא מפספסת הזדמנות ומציעה לו להפגש אבל תוכניות לחוד ומציאות לחוד- שמו אותנו בעמדות רחוקות ולא יצא לי להפגש איתו כל היום. רק לקראת סוף היום היה מפגש חטוף ואז הצעתי לו שניפגש, הוא זרם אבל לא לפני שהוא שאל "רגע את רצינית"? בגלל שמיהרנו(לשנינו היה אוטובוס אחרון לאותו יום) קבענו לדבר בווצאפ.
מאז (לפני יומיים) הוא לא כתב שום הודעה ואני גם לא כתבתי לו כי אני קצת חוששת, לא יודעת עד כמה הוא באמת בעניין (אם הוא היה בעניין, הוא היה שולח הודעה. לגברים יותר קל לחזר. לא?), לא יודעת אם הוא יראה את ההצעה הזאת יותר בקטע ידידותי(הוא מהאלה שממש נחמדים לכולם ומזמינים ומדברים עם כולם) וגם לא רוצה לצאת יותר מידי נואשת.
בקיצור השאלה היא אם בכלל נראה ממה שציינתי שהוא בעניין? אם כבר לא מאוחר מידי לכתוב לו בווצאפ (הוא כבר עזב את העבודה)? ואם כן אז מה ואיך לכתוב בצורה שזה לא יצא מביך ונואש מידי?

אני רק אציין שבגלל שאני מבית חרדי מעולם לא יצאתי עם אף בחור וזו פעם ראשונה שבכלל אזרתי אומץ להתחיל עם מישהו כי הרגיש לי שהייתי חייבת הפעם לא לפספס:) אז כמו שמשתמע מהשאלה אני קצת חסרת ניסיון. מקווה שתבינו☺️

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->