0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מזה כשבועיים הפנטזיות שלי על בחורות זרות עוברות כל גבול, זה תקין?

אריק בן 33 | כתב את השאלה ב-04/08/21 בשעה 16:34

זה מגיע לרמות שאני נדלק על כל בחורה בכל גיל ( אפילו אישה בת 70 בייחוד אם היא רזה, יפה וסקסית ), מכל העדות, בכל צבעי הגוף ובכל המשקלים והגבהים ברמה של
" מפשיט בעיניים שלי כל בחורה שעוברת ברחוב ", " מוכן לשכב עם כל אחת " ושבעיניי " פות זה פות " , כלומר מבחינתי אין חשיבות לאיבר המין הנשי של איזו בחורה אני יחדור. יכול להיות שהיחידה שאני לא חושב עליה מחשבה מינית היא אמא שלי. אבל מצד שני, גם הגבר החייתי ביותר בורר בחורות, בניגוד לבעלי החיים הזכרים בטבע ( האם בטבע בעלי חיים יכולים רק לטרוף את ההורים שלהם, או גם להזדווג איתם ??? ). למשל אם אני רואה בחורה בעירום או בהלבשה תחתונה בתמונות וגם בסרטונים ובסרטים אני יכול להגיד שהיא לא יפה ובמציאות כל גוף של כל בחורה נראה בעיניי סקסי. האם זה טבעי לגיל שלי ? יש לציין שכשהייתי ילד קטן גוף של אישה בביקיני או בעירום לא ריגש אותי ואפילו הגעיל אותי. בכיתה ט' מישהי מהכיתה בטעות לכמה רגעים ה"חנות" שלה הייתה פתוחה וזה לא עשה לי הרבה, למרות שהיא הייתה יפה. מגיל 13-14 עד לפני כשבועיים נדלקתי על כל גוף של בחורה בביקיני אבל רק אם היא יפה. מטבע הדברים כרגע ההידלקות שלי על גוף של בחורה גוברת כשהיא בביקיני. זה מבחינתי " חצי משגל ".

האם זה תקין שמזה כשבועיים אני נמשך לכל אחת עלי אדמות ? רוב הזמן אני עושה סקס בתדירות של מינימום פעם בשבועיים, ונראה לי שגם אם אעשה סקס כל יום עדיין אפשיט כל אחת בעיניים שלי, למרות שזה לא פוגע לי בתיפקוד בעבודה שלי, למשל, ובבית. אל תציינו לי רק שזה יתרון שככה לא תהייה לי בעיה שימצאו לי מישהי כי לכל אחת אני מסכים זוגית ומינית, רק תסבירו לי אם זה יכול להשפיע לי לרעה מבחינה נפשית, ותציינו בבקשה אם מנה של סקס כל יום תמנע ממני להפשיט כל אחת ברחוב בעיניים שלי.

מה שכן, אף פעם לא יצא לי לצאת עם אישה שעירה ( האם יש דבר כזה ? או האם יש דבר כזה שאישה תרשה לעצמה לצאת לרחוב לא שעירה ? ), ובטח לא עם שיעור באיבר מינה, אולי אם אפגוש אחת כזו אז אני לא ירצה אותה ? לא יודע, אני צריך לבדוק את זה כמובן.

כרגע אין לי חברה ואיבדתי את בתוליי בגיל 28. לפעמים אני שואל מישהי במסיבות או ידידות אם יש לה חבר, אבל זה קורה בדרך כלל אחת לחודש בערך. במסיבת הבריכה האחרונה שהייתה בחוג החברתי שלי אפילו התחלתי לראשונה עם כמה ( לא אחת ! ) בחורות בביקיני ולא התביישתי מהן. בחמש השנים האחרונות אפילו האיבר נעמד לי 3 פעמים שונות כשהייתי בבגד ים בים, בבריכה או בספא כשראיתי בחורות יפות בביקיני. אני גם בטוח לא נמשך לגברים, למרות שהייתה תקופה קצרה כשהייתי בן 11-12 שהייתי נהנה להסתכל על פיטמות של בנים בתמונות ובמציאות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->