0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

האם הוא בעיניין שלי?

אפרת בת 23 | כתבה את השאלה ב-11/10/21 בשעה 16:30

יצאתי עם מישהו שהתחיל איתי פעם. אני בת 22 וחצי הוא 29. לפני זה דיברנו הרבה בווצאפ. היינו ממש דלוקים אחד על השניה ממש.
כשניפגשנו בחוץ התרגשתי לראות אותו ממש הבאתי איתי לו סושי וחטיפים ואפילו קניתי שימלה חדשה חח הרגשתי שבחיים לא נהנתי ככה והיה לנו ממש חיבור באופי ומשיכה מטורפת ממש בחיים לא נמשכתי ככה למישהו ולא חושבת שגם אמשך ככה אי פעם לצערי והיה נראה שהוא גם ממש נמשך אליי בטירוף.
דברנו הרבה הוא היה ממש מקסים והתעניין בי והחזיק לי את היד בדרך הבייתה וחייך אליי. שהוא נישק אותי זזתי בהתחלה כי חשבתי שזה מוקדם מידי ואז שהתנשקנו והוא התחיל לגעת בי כזה עצרתי אותו כל פעם ואמרתי לו שזה יותר מידי להתחלה.. וככה שוב והוא הפסיק.
לא שלא רציתי פשוט העקרונות שלי ככה..

גם אמרתי לו שלא הייתי עם אף אחד כי אני שומרת נגיעה ולחתונה ואם זה היה הפוך הייתי מבינה אותו כי הוא גבר ומין הסתם סק ס זה משהו חשוב במערכת יחסים והוא חושב שאני גם לא אזרום בעתיד אפילו בגלל מה שאמרתי.. למרות שאני כן אזרום כי אני רוצה אותו ממש ולא אכפת לי מכלום איתו..

כשחזרנו הוא שלח לי הודעות (למרות שאני בתור גבר לא הייתי שולחת אחרי מה שאמרתי לו חח) ודברנו והוא רצה להפגש שוב.. ושאל אותי אם אני לא אעצור אותו כל פעם ואתן לו לגמור עליי או משהו ושאני מושכת אותו ממש ושהיה לו כיף. עניתי לו שאני לא רוצה ושלא יהיה יותר מידי מגע או משהו מיני ורק קודם להכיר ואני בטוחה גם שהוא מפרש את זה שאני לא נמשכת אליו ממש. הוא נעלם איזה שבוע וחצי ואז שלחתי לו הודעה ודברנו ואז שאלתי אותו מה בגלל שאני לא זורמת ישר לא נפגש בחיים? והוא אמר ברור שהיינו נפגשים אבל ממש בא לי עליך וגם להכיר אותך..
הוא אחד כזה שנראה ממש טוב ורגיל שבנות שוכבות איתו וזורומות איתו מהר ואני יודעת את זה בוודאות. כניראה בגלל איך שהוא נראה. ואני מעדיפה קודם להכיר את האופי וברור שאני נמשכת אליו בטירוף למרות שהוא אמר שזה נראה שלא.. והוא אמר שהוא חושב שגם לא ייקרה בחיים כלום במציאות כניראה בגלל מה שאמרתי..
אני מדגמנת ולא חסר לי גברים אבל בחיים לא הרגשתי אל מישהו ככה ועם מה שאני רואה שהולך בחוץ עם כל הס מים, התמונות החשופות של בנות באינסטגרם, מלא סט וצים ודיבור של ערסיות שחושבות שמגיע להן הכל אני בין הבחורות הטובות שהוא יכול למצוא.
השאלה שלי אם הוא בעיניין שלי ורוצה להכיר אותי? אולי הוא סתם מנסה אותי כדי לבדוק את השטח ולדעת אם אני אזרום אי פעם איתו בכלל ויש עתיד לזה בגלל מה שאמרתי? כי אם זה היה הפוך הייתי מבינה אותו..

תודה לעונים:)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->