הקרונה ומה שמסביב
 
שאלה 337796
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

זו מדינה מטורפת לחלוטין! ממש בית משוגעים אחד גדול! לא עוטים מסיכה במקום סגור!

טימור בן 55 | כתב את השאלה ב-12/10/21 בשעה 13:00

זה בלתי נסבל!!!
ואלה שטוענים שהמסיכה לא מגינה וכל זה... נכון, זה לא 100% מגן, אבל עדיף הגנה חלקית מבכלל...
בשבוע שעבר ביקרתי באחד מסניפי הביטוח הלאומי (אילצו אותי לבוא... סיפור ארוך...)
אני נכנס ונשמט לי הפה מההלם!!! לפחות 70% עם מסיכות על הסנטר, והיתר עם מסיכות רק על הפה, וכמה "צדיקים בסדום" עם מסיכה עטויה נכון...
ומה שהכי הימם אותי והייתי בשוק! שחלק ניכר מהפקידים והפקידות עם מסיכה על הסנטר!!!
והמאבטחים בחלקם עם מסיכה על הפה בלבד ואחד מתוך כ 8 עם מסיכה על הסנטר... ומה שגרם לי להתפוצץ ומזעם זה ששוטר שהיה שם היה עם מסיכה על הסנטר!!! שוטר!!! איש חוק!!!
מה נסגר עם המדינה המטורללת שלנו לכל השדים והרוחות???
אזרתי אומץ והפעלתי את מצלמת העט הנסתרת שלי, וניגשתי לשוטר וביקשתי ממנו לדבר איתו בצד... השוטר היה נחמד מאוד, אבל עד שהוא הבין למה ביקשתי ממנו לדבר בצד ב 4 עיניים...
השוטר אמר לי שזה לא ענייני והוא מחוסן בחיסון שלישי ומה אני מתערב בכלל?!
לחצתי עליו ואמרתי לו שבתור איש חוק הוא עצמו חייב לשמור על החוק, כי אם הוא לא שומר על החוק אז מי כן?!בינתיים התור שלי הגיע וכמעט ופספסתי אותו, אז רצתי ולפני זה אמרתי לשוטר שזה לא אישי ושזה לא ראוי שאיש חוק שמייצג את החוק לא שומר על החוק... אז הוא עשה לי תנועת ביטול עם היד ואמר לי "תהיה בריא סבא"
וזה נגמר בחיוך... אבל הייתה לי הרגשה שהוא מכין לי משהו, אז לא התלהמתי אפילו לא מעט... הגעתי לפקידה (שהייתה עם מסיכה על הסנטר) ודרשתי ממנה לעטות מסיכה כמו שצריך... וזה היה בצורה הכי מנומסת שאפשר... והיא הסתכלה עלי ואמרה לי? "עוד משהו?" אמרתי לה לא, והסברתי לה על העניין שהגעתי לגביו (פרוצדורה פשוטה וטכנית שאמורים לפתור בקלי קלות) אבל נראה שהיא החליטה לעשות דווקא, ואמרה לי "הפקידה שמטפלת בנושא הזה תהיה רק מחר... תבוא מחר... הסברתי לה שזה לא מקובל עלי ואני דורש טיפול מידי בנושא ושאני לא מוכן להגיע שוב ולהסתכן! ושמעל 70% מהאנשים לא עוטים מסיכות כמו שצריך ואני בקבוצת סיכון ומטפל באשתי ולא רוצה לסכן אותי ואותה! והיא אמרה לי בזלזול "אין מה לעשות" אז אמרתי לה שתקרא לאחראית (וכל זה קורה בשיא הנימוס, לא הרמתי את קולי ולא כלום...)
ואז השוטר נכנס ושאל אותה אם הכל בסדר? (כנראה שהעלובה הזו סמנה משהו לשוטר...) והיא אמרה לו שלא... ואז הוא אמר לה "האיש הזה בעייתי, את בטוחה שהכל בסדר?" והיא אמרה לו שאני מעכב את התור ושהיא סיימה איתי ושאני חייב לבוא במועד אחר... בקיצור... המדינה שלנו מדרדרת לתהומות של טיפשות, רפיסות שכל, רשעות, ושטניות...אילצו אותי לצאת שלא סיימתי לטפל בנושא הקריטי שלי... ועל הדרך הושפלתי כמו שבחיים שלי לא הושפלתי... איך מחברת מופת הפכנו לחברה כזאת עלובה ולא מתחשבת? איך מחברה שהמופת היה הדבר האופייני ביותר, הפך לנדיר ביותר?
אם שוטר! שוטר!!! לא עוטה מסיכה כמו שהחוק אומר... מה עוד נשאר פה משלטון החוק?!
אני חושב שאין עתיד למדינה הזאת...
רמסו את שלטון החוק, ואני יודע שרוב השוטרים לא ככה וש"חומר אנושי" כזה הוא לא אופייני למשטרה... אבל כמו שאומרים "מספיק אידיוט אחד... בכדי להרוס לכולם..."
להתלונן על השוטר? ומה אז? הוא עלול לחפש "נקמה" בשביל מה אני צריך את כאב הראש הזה?
אני פונה לעו"ד שיטפל בנושא, הרמתי ידיים, זו מדינה שרמסה את הכבוד של אזרחיה! הלוואי שהעם שלנו היה יוצא לרחובות ולא מפסיק עד שהיו מתקנים פה לפחות את הרוב... שוטר כזה צריך לעבור קורס ביחסי אנוש ואזרחות! פשוט תת רמה! יש לי את הכל מצולם, ולצערי הוא הבחין בעט וברגע שהבחין הוא החל לדבר אחרת... בצורה אדיבה הרבה יותר...
כל השנה וחצי האלה נראים כאילו יצאו מסרט אימה! מה זה לכל הרוחות?
ולכל אלה שמכחישים את הקורונה וכיו"ב... עזבו אל תגיבו עשו טובה... אין כבר כוח אליכם... כנ"ל אלה שטוענים שהמסיכות לא מגינות וכל השטויות האלה... שוב, נכון הן לא מגינות ב 100% אבל אפילו אם הן מגינות ב 20% זה עדיף על כלום... אז די תפסיקו לבלבל את המוח, נמאסתם!

מה כדאי לעשות?

פנה לעו"ד שיטפל בעניניך, בנוסף תגיש קבילה נגד השוטר...
 
2
אין מה לעשות זו ההתנהלות של המדינה.. הלך על כולנו... זה הסוף
 
7
המדינה שלנו הולכת לאבדון בטוח, אין מה שיציל אותה... זה גמור.
 
4
פשש איזה אומץ, להעיר לשוטר על המסיכה... אבל מה זה עזר?!
 
4

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הקורנה ומה שמסביב"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->