0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למה אנשים מחזיקים כלבים? זאת חיה מפחידה ומסוכנת!

צילי בת 16 | כתבה את השאלה ב-19/11/21 בשעה 14:06

אני מנסה להבין איך אנשים אוהבים את החיה המפחידה הזאת? למה אתה מחזיקים יצור חי שאי אפשר להבין המ עובר לו בראש ויש לו שיניים במסוגלים להרוג??

אני מבינה שפעם לא היתה הזקה לבית ואז כול אחד שהיה לו חצר היה צריך חיה מפחידה ומסוכנת שתתקוף פורצים ואז אף אחד לא ינסה להיכנס לבית שלהם. אבל היום יש הזקה חשמלית. ובבית קומות למה צריך את זה בכלל? זאת חיה שאפילו לא מתימה לבית וחייבים להוציא אותה החוצה.

החיה הזאת פשוט מסוכנת ומפחידה. עם כל השיניים הענקיות האלא וקול מזעזע ואופי נוראי. ואל תספרו לי שטויות ש"איזה אופי חמוד בלה בלה בלה". זה סתם פקה פקה.
ברחוב בדרך להביתה שלי יש מלא ביתים עם כלבים בחצר והם כולם עושים את אותו הטריק המסריח: יושבים יושבים בשקט בשקט ואז כשאני מתקרבת רצים בכול המהירות ונובחים בקול הכוח בשביל להבהיל. למה הם עושים את זה? כי הם אוהבים לראות אנשים קופצים בפחד מהנביחות והשניים שלהם! זה למה! לחייה הזאת יש אופי שרק בא להםחיד ולתקוף. אם לא היו שמים גדרות אז היו יוצאים ונושכים אנשים ברחבות.
ואל תספרו לי שלא. לפי שהתחילו לאסוף את הכלבים לכלביות היו כלבים משותתים שנשכו אנשים והדביקו בכלבת. למה אתם חושבים שמשטרה משתמשת בכלבי תקיפה? כי זה פשוט בגנים שלהם להיות אלימים!
זאת חיה שבויתה מזאב שזה חיית טרף מסוכנת והיא לא בויתה בשביל להיות חמודה ולקשקש בזנב. זה חיה שבויתה בשביל להפחיד ולנשוך פרוצים ועבריינים. כלב זה לא צעצוע! זה נשק! מכירה מלא שנשכו אותם כלבים ותמיד הבעלים ממציעים תרוצים כמו "הפחדת את הכלב".

וזה עוד לפני שבכלל מדברים על המפלצות הללו כמו בולדוג ואמסטאף שאפשר לשים בסרט אימה בלי איפור. והם לפעמים גם תוקפים את ה"בעלים" שלהם שלא מבינים מאיפה זה בא.

אז למה אתם בכלל ממשיכים להשתמש בחיה המפחידה הזאת? אתם מרגישים מאויימים ורוצים שהיא תגן עליכם?
למה שלא תגדלו צב או ארנבת??

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (24) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->