ערוץ השאלות של האגודה למען הלהט"ב
 
שאלה 342649
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יש לי עניין ממש מסובך עם בחור מה לעשות?

מבולבל מידי.. בן 17 | כתב את השאלה ב-31/12/21 בשעה 19:50

הכרתי איזה מישהן לפני שבועיים כזה וכאילו בהתחלה זה היה סטוץ אבל לאחר מכן התחלנו גם לדבר ''שיחות רגילות'' כאלה וכאילו מאז אותו זמן התחלנו לדבר בצורה יותר רומנטית-קיטשית כזו ובאמת היה לי משהו קטן אליו וכנראה שגם הוא אלי
עכשיו.. בסופש נפגשנו שוב והיינו איזה שעתיים ביחד כזה והיינו רומננטיים (נשיקות וכו..) ובחזור הביתה בזמן שהמשכנו לדבר רגי הבהרתי לו שאני לא יודע אם אני רוצה זוגיות עם גבר (אני בי אבל זה מסובך) וכאילו אמרתי לו את זה כדי שלא יחשוב שאני מנצל אותו ושאם הקשר המסובך מפריע לו מייד זה נגמר כי לא רציתיי לפגוע בו.
הוא אמר שזה לא מפריע לו ושהוא מבין והוא לא ממהר והמשכנו לדבר כרגיל ולפני שהוא הלך אפילו כזה שוב התנשקנו וכאילו חזרתי הביתה בתחושה מאוד טובה וכיפית ובעננים וספירתי לחברים וזה.
עכשיו ביומיים האחרונים שלחתי לו כמה הודעות (לא הרבה) וראיתי לא ענה גם כשהיה מחובר, אחרי שהוא לא ענה לי בבוקר שוב כתבתי לו ואז הוא הגיב לי בהקלטה שהוא לא רוצה לצאת חרא או להישמע כזה אבל הוא מרגיש שהוא צריך קצת זמן לעצמו לעכל כמה דברים ולהבין מה הוא רוצה כי הוא מבולבל.. הנחתי שזה קשור לעניין הזוגי איתי וכאילו התבאסתי שהוא לא אמר לי באותו הרגע (לדעתי הכי חשוב שיתן בי פתיחות וכנות כי אחרת אין אמון (והייתי איתו פתוח בכל דבר שעשיתי שקשור אליו (נגיד אם סיפרתי לאנשים וזה..)


עכשיו השאלה שלי.. האם אני באמת אשם בכל העניין הזה ויצאתי לא יפה כמוהו? אני לא כועס עליו או משהו כמובן סתם פשוט אני לא יודע אם אני צריך להרגיש רע עם עצמי..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "גאווה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות