0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מקנאה באנשים עם כסף ובבחורות יפות שלבן זוג יש הרבה כסף. מה לעושת?

אור בת 22 | כתבה את השאלה ב-02/01/22 בשעה 17:40

היי
שלא תבינו לא נכון, אף פעם לא קינאתי באנשים, ותמיד הייתי רגילה שיש לכולם ולי אין כסף ואני האישה האחרונה שתהיה שטחית, בפעמים הבודדות כשיצאתי לדייט תמיד שילמתי על עצמי ולא היה לי שום ציפייה לכסף. והכל מרגיש עכשיו שזה משתנה כי אני עייפה כבר מלהיות ענייה.
באתי מבית עני מהפריפריה עולים חדשים מרוסיה שההורים מנקים וכו וכו הסיפור הרגיל- אין אוכל, חשמל, בגדים לחורף.
אני הייתי רגילה שאין לי וידעתי לא לבקש
הייתי עובדת בעבודות 12 שעות ביום על הרגליים במחסן מעופש ומרוויחה 11 בחודש חסכתי ללימודים כי תמיד אהבתי מתמטיקה והחלטתי שזה החלום שלי לחקור.
הבעיה שאני כבר עייפה, אני עובדת מגיל 15 בעבודות מזדמנות בשביל הדברים הכי קטנים, מימנתי לעצמי הכל לבד ועזרתי קבוע בבית בחיים לא הייתי בחול או שעשיתי משהו בשביל עצמי חוץ מלקנות מחשב נייד יקר או טלפון יקר שמאוד רציתי
אני רואה אנשים באינסטגרם שהם אלילי ביטקוין או דוגמניות שעושות כמה אלפים מפוסט באינסטגרם וחיות את החיים הטובים מסעדות יוקרה אוכל בגדי מעצבים באיטליה וכו. אני רואה גברים שעושים מאות אלפי דולרים ומראים את זה באינסטגרם מבטקוין או שמכרו סטארט אפ והחיים שלהם מסודרים ומקנאה! ועזבו את זה, זה לא רק מבוגרים זה בעיקר צעירים. אני עוקבת אחרי זוג שהגבר צעיר בן 23 עם מלא כסף ולוקח אותה לכל המסעדות ומפנק אותה יש לו הרבה עסקים ועשה מיליונים גר בפנטהאוז במגדלי יו הוא מוכר מאוד. והיא לא עושה כלום, ואני אומרת פאק איט אני לומדת כלכך קשה ומקיזה דם בתואר והקזתי דם בעבודה אז מה הפואנטה בחיים אם לאנשים הולך כלכך קל?

אני מרגישה קנאה עזה, שאין לי למה להתאמץ בכלל כי כל חיי אחיה בקמצנות ובלחשוב איך אני אצליח לקנות בית פה בכלל ובזמן שיש בנות בגיל 20 שחיות בפנטהאוז בתל אביב כי הן יפות ומצאו גבר עשיר.
אני בעצמי בחורה חכמה עם פסיכומטרי מעל 750 סטודנטית למדעי המחשב באוניברסיטה הכי טובה בישראל, מצטיינת וכו' ותמיד אמרתי לעצמי שאני טופחת על השכם כי הבחורות האלה באינסטגרם לא כמוני (סוג של ניחום עצמי שלפחות את הידע המתמטי יש לי) והמחשבות האלה גורמות לי להפסיק להשקיע בלימודים כי מה הטעם ואני גם רואה שחיי העוני ממשיכים וממשיכים כי כשאסיים את התואר עוד שנתיים אני גם ככה רוצה תואר שני במדעי המחשב או פיזיקה (עוד לא החלטתי כי החלום שלי זה לחקור) אז לא שאסיים וארוויח משכורות יש לי לפחות 5 שנים רק התואר השני עוד של לחיות ממלגה זעומה שאני אקבל בתואר שני אולי 3000 בחודש ושיעורים פרטיים שאני עושה שזה עוד איזה 1000 ואני משלמת שכד, חשבונות, אוכל ביגוד וכו וכו. (ותל אביב היא עיר סופר יקרה) גם ככה אהיה תמיד במצב של להרוויח את החודשי שלי לחשב כמה אני משלמת שכר דירה וחשבונות ואוכל ואת השאר לחסוך ליום שחור. לא יכולה להרשות לעצמי טיסות לחול או אוטו וכו' אין לי אפילו רישיון.
החלום שלי לקנות להורים דירה ואין לי מושג איך אעשה את זה. בישראל אפילו אם אתה מרוויח 10 נטו אי אפשר לקנות בית בלי עזרה מההורים בטח לא לחיות בכבוד או להרשות לעצמך לחיות בצורה יפה.
מה לעשות? אני מרגישה שהמחשבות האלה משתלטות לי על החיים

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "פיננסי וכלכלה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות