שאלה 343394
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בקטע עם מישהו ושלחתי תמונה למישהו אחר באינטרנט. מרגישה נורא

סתם בת 20 | כתבה את השאלה ב-08/01/22 בשעה 21:10

היי, אני נמצאת בקטע עם מישהו כבר שנה וזה קשר מיוחד שלא היה לי מעולם קודם לכן. לא הייתי במערכת יחסים לפני כן חוץ מאחת קצרה שנפגעתי ממנה מאוד ומאז קשה לי מאוד לסמוך על אנשים. הכרנו בדרך מקרית ואף פעם לא תכננו שיצא מזה משה אבל הכל זרם ואנחנו מדברים המון. אנחנו יכולים להעביר שעות על גבי שעות בלדבר על כל דבר אפשרי וזה באמת משהו שלא היה לי לפני כן מעולם... אבל בכל זאת לקחתי דברים לאט בתור מישהי שנפגעה ממערכת יחסים בעבר.

בשלב מסוים הוא התרחק ממני עד למצב של הודעות ממש יבשות וקרות והתחלתי להרגיש תלותית וחשבתי כל הזמן שאני לא בסדר, הוא יודע לשים *** וככה זה היה במשך שלושה חודשים ויום אחד הוא פשוט נעלם ולא דיברנו - מבחינתי זה היה רמז עבה שהוא לא מעוניין להמשיך לדבר יותר ולכן מבחינתי הקשר נגמר שם ושמתי את זה מאחוריי וניסיתי להמשיך הלאה (כמובן שלא באמת הפסקתי לחשוב עליו). יש מישהו שהייתי מתכתבת איתו מחו"ל וסיפרתי לו על מה שקרה, הוא עודד אותי והתחלתי לקחת את זה למקום מיני מתוך תסכול (דרך הודעות) - שלחתי לו תמונה והוא שלח חזרה, ישר התחרטתי והרגשתי רע והמצאתי תירוץ שאני צריכה לזוז... מבחינתי זה לא היה ביג דיל כי זו בסך הכל תמונה והוא לא מכיר אותי במציאות, שמתי את הטלפון בצד והלכתי לישון, לא השקעתי בזה הרבה מחשבה פשוט רציתי לקבל נחמה בלי לעשות משהו קיצוני (יודעת שזו לא הדרך הכי בריאה אבל חושבת שזה עדיף על סטוץ)

באופן אירוני אחרי כמה ימים אותו בחור שאני איתו בקטע שלח לי הודעה והסביר מה קרה וחזרנו לדבר... כמובן ששוב לקחנו את הדברים לאט ואחרי הרבה ריבים וצעקות הגעתי למסקנה שהבעיה נמצאת אצלי ואני צריכה לשחרר קצת. אחר כך אני נעלמתי מסיבות מסוימות אבל חזרנו לדבר והיחסים בינינו באמת התחילו להסתדר סוף סוף. היום הוא מצא את השיחה עם אותו בחור מחו"ל (התלבטתי בהתחלה אם לספר לו כשחזרנו לדבר ואז פשוט שכחתי מזה) והוא לקח את זה מאוד קשה. אני מרגישה כל כך רע עם עצמי כי בגדתי באמון שלו (למרות שאז חשבתי שהקשר שלנו נגמר) ואני לא מפסיקה לחשוב על זה. מאוד מפריע לו שמישהו אחר ראה את הגוף שלי, הוא לא אדם שנוטר טינה ואחרי שהוא נרגע חזרנו לדבר וכן ניסיתי להצדיק את עצמי אבל אני ממש מרגישה כמו מישהי שבגדה במערכת יחסים (זה משהו שאני לא לעולם לא אעשה). הוא אמר שהוא לא סומך עליי ואני מבינה אותו, שאלתי אותו אם הוא חושב שאני מסוגלת לבגוד והוא אמר שכן. קשה לי להמשיך קשר במצב כזה.

אני מרגישה שהאמון בנינו נשבר מהצד שלי ולא יודעת אם להמשיך את הקשר הזה או לא, אני אוהבת אותו מאוד, הוא יודע תמיד מה להגיד וכמעט הכל בו מושלם, אבל אני מרגישה שאין לי איך להחזיר את הגלגל לאחור. אני מרגישה רע שפגעתי בו ושיקרתי לו ובעיקר לעצמי, זה לא משהו שהייתי חושבת שאעשה אבל הייתי כל כך מתוסכלת. אני לא רוצה לפגוע בו, וגם מפחדת שהוא יחזור להיות איתי כמו שהיה לפני שהפסקנו לדבר. כמובן שניסיתי להתנצל אבל זה לא באמת יעזור, אני לא מצליחה לישון ואני חושבת רק על זה, אני נגעלת מעצמי. אשמח לשמוע עצות...

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות