שאלה 343704
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

התלבטויות לגבי האקסית

אנונימי בן 24 | כתב את השאלה ב-13/01/22 בשעה 17:00

היי לכולם,
יצאתי עם האקסית שלי קרוב לשלוש שנים. היא הייתה הראשונה שלי. כמובן היו עליות ומורדות, היו רגעים שהייתי לא בסדר ופגעתי בה, והיא בי אבל סהכ הייתה לנו מערכת יחסים טובה.
לפני עשרה חודשים היא נפרדה ממני. הייתה לנו תקופה לא טובה, וזה היה באופן מאוד לא מתאים לדעתי, אבל זכותה בכל זאת. להגיד שהיה לי קשה זה בלשון המעטה. הייתי במקום מאוד נמוך, ולשלב את הלימודים עם זה לא היה נעים בכלל. לא דיברנו מאז הפרידה בכלל. מאוד נפגעתי ממנה, לא רק בגלל הפרידה אלא גם מדברים שקרו לאחר הפרידה. עד היום אני פגוע וכועס. אני מרגיש שלא באמת קיבלתי תשובות, ועדיין יש לי שאלות בראש. כיום אני במצב טוב יותר(יש רגעים קשים אבל סה"כ בסדר). ניסיתי לצאת מאז לדייטים אבל זה לא הכי הולך כרגע.
אני חושב עליה כל הזמן, ולפעמים יש לי מחשבות פשוט לשלוח לה הודעה ולדבר. אפילו כתבתי לה מכתב לא מזמן וחשבתי ברצינות האם לשלוח לה. אני שומר אותו אצלי.
יש בי צד שרוצה ליצור איתה קשר ולראות האם יש לנו אפשרות לצ'אנס נוסף. זה צד שמתגעגע אליה, לזמנים הטובים שהיו לנו, ובלי עין הרע היו. לעומת זאת יש בי צד נוסף שאומר לי "אל תשכח לעולם איך היא פגעה בך" וכן עד היום אני נוטר לה טינה על מה שקרה למרות שאני מנסה שלא(שלא תבינו לא נכון, אני מכבד אותה מאוד בתור האהבה הראשונה שלי ובתור בן אדם) אבל היא מאוד פגעה בי.
האם חוויתם פעם דבר כזה? אשמח לשמוע מה אתם חושבים.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (15) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות