0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא מבין מה אני עושה לא נכון, אני צריך להיות יותר קר אל אנשים? איך להשיג חברים?

די בן 26 | כתב את השאלה ב-12/05/22 בשעה 18:14

כל חברות שהייתה לי תמיד נגמרת. אני איכשהו לא מחזיק שום חברות מגיל הנעורים ועוד מהילדות אני לא מצליח עם זה.
אני אדם שנפתח לאחרים וזורם מדבר חופשי אני לא רואה חומות כי כולנו בני אדם.
אני מרגיש כמו חייזר שלא מצליח ליצור חברויות עם אחרים כי אין לי איך באמת לשמור על קשר. אין לי רישיון נהיגה, אין לי רכב, אין לי אמצעי כלכלי לעשות את שני אלה אז כבר אני תקוע מהמון בחינות ואני משתמש בתחבורה ציבורית בלבד.
אין לי הרבה כסף אני חי מכמה אלפים בחודש ממש בודדים והרוב הולך לי על לימודים כרגע, אני מסתובב עם חולצות שחורות בייסיק כי הגוף שלי התכער בגלל בחירות שגויות של ההורים שלי (סיפור חיים נוראי עזבו את זה עכשיו). אז הפטמות שלי גדולות, תחת גדול, בטן, מלא עודפי עור. אני מרגיש שאף אחת לא תרצה אותי בשביל מי שאני.
הייתי פעם גבר נאה מאוד, שרירי והחיים קרו והתכערתי כמו שאמרתי קודם. שרירים אני כן מפתח אבל עדיין אני מרגיש פשוט כמו חייזר שחי מול בני אדם.
הדימוי עצמי שלי כל כך ברצפה בגלל העור עודף והפטמות הגדולות שזה כנראה רקמת שד קלה ממה שאמר לי רופא משפחה, אין רכב, אין חברים, אין לי איך לצאת עם אחרים, מי תרצה בכלל לצאת עם מישהו כמוני שמה שיש לי להציע זה רק האופי שלי.
אני בתול כי אף פעם לא אהבתי את הרעיון הזה של לשכב עם אחרים.
כן הייתי רוצה כבר סקס אתם לא מבינים כמה, אבל סירבתי להצעות בתיכון כי רציתי שזה יהיה בחתונה ועם 100% אמון.. שכמובן לא קרה.
עברתי טראומה נוראית בצבא ומצד אחד אני אדם מבוגר נפשית. אני מקשיב, מבין, עוזר, אוהב, מקריב, המון תכונות טובות ללהיות בעל טוב.
מצד שני אני אדם לא יציב, אני קופץ מהחלטה להחלטה, אנשים שאני מכיר אמרו לי שזה כנראה מה שנגרם לי מהטראומה מהצבא. אני לחוץ הרבה, נוטה לחטוף התקפי פאניקה כשאני מפוצץ בלחץ, לאחרונה על גבול היום יום כי הלימודים גורמים לי ללחץ חולני.
אז אני באמת לא מבין מה אני עושה לא נכון, האם אני צריך להיות יותר קר אל אנשים? מה אני לא עושה נכון שאין לי חברים?
גם אף פעם לא יצאתי לשום דייט עם שום בחורה חוץ מיציאות עם חברים בתיכון אני לא באמת יודע מה זה דייטים ולהגיד את האמת כל כך אין לי ראש לשטויות האלה. בסך הכל הייתי רוצה אישה שתאהב אותי בשביל מי שאני באופי, גם כשנראתי טוב בתיכון זו הייתה הסיבה היחידה שסירבתי לסקס עם ידידות אני פשוט רוצה להיות נאהב בשביל מי שאני.
מה אני עושה במצב הזה? אני לא חושב שאני מדוכא כלל, מדוכדך מהמצב כן.. מי לא היה. אני מתפקד מבחינת אוכל קניות כביסה ודברים בסיסיים אז אני לא חושב שזה דיכאון ואני לא רוצה כדורים פסיכיאטריים כי אני מסתדר בלעדיהם כרגע.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות