שאלה 353314
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא רוצה לחזור אליה ומבין שזה היה נכון אבל לא מצליח לשחרר ממנה, מה לעשות?

רון בן 17 | כתב את השאלה ב-22/06/22 בשעה 18:42

היי לכולם,
אז ככה, היא ידידה מאוד טובה של הרבה מהחברים שלי ויצא שהיא נדלקה עליי בכמה מפגשים עם חברים משותפים, הכרנו כבר הרבה זמן אבל זה קרה בשנה האחרונה. שמעתי על זה ולמרות שלא כל כך הייתי בעניין הצעתי לה לצאת איתי, היא שמחה ויצאנו לתקופה של חודש.
היא הייתה נורא עסוקה ובסופו של דבר נפרדה ממני כי "היה לה נמאס להעמיד אותי במצבים כאלה שהייתי מתאכזב ממנה". אני חשבתי שהיא מחרטטת אותי (לא בטוח עד עכשיו) וניתקתי קשר בכלל, חשבתי עליה המון בזמן הזה והיה לי קשה ממש. אחרי חודשיים יצא שחזרנו לדבר גם במסגרת חברים משותפים, לפני כבר קיבלתי התראות על זה שהיא רוצה לחזור ואכן היא ביקשה ממני לנסות שוב, אני פשוט מתוך באמת געגוע וסוג של אהבה הסכמתי. היינו חברים חודשיים, היא הייתה הנשיקה הראשונה שלי, התאהבתי בה עד מעל הראש אבל זו הייתה זוגיות מוזרה ודי רעילה ואני בתוכי שמח שהיא נגמרה. היא עוד פעם נפרדה ממני בטענה שהיא לא בנויה לקשר זוגי עדיין ושאנחנו מתקדמים לאט מדי והיא פשוט לא יכולה להמשיך יותר מזה, זה בא בהפתעה כמובן ולא הבנתי מה היא רוצה.
בקיצור, היא חרטטה אותי, שיקרה לי, עשתה לי מניפולציות, אכזבה אותי מיליון פעמים, במשך החודשיים האלה חשבתי לא פעם לחתוך וזהו, ההורים שלי והחברים שלי אמרו שזו זוגיות הזויה ומוזרה ולמה אני נשאר איתה לעזאזל.
אבל איכשהו עדיין, שבועיים אחרי הפרידה אני לא משחרר ממנה, אני חושב עליה המון ונהיה עצוב, מעלה בראש את הרגעים הטובים שהיו לנו ובא לי למות, קשה לי לשמוע עליה או לראות אותה, לפעמים נופל ובודק מתי היא התחברה לווצאפ פעם אחרונה וכל זה.
והקטע הוא שאני בכלל לא רוצה לחזור אליה, ואני מודה שהרגשתי הקלה בימים אחרי הפרידה אז למה לעזאזל אני ממשיך להיות תקוע עליה?? אני מתוסכל מעצמי כבר ואני לא יודע מה לעשות!!
למה זה קורה לי? אני מנסה להעסיק את עצמי וכמעט כל יום עושה משהו אבל המוח שלי לא משחרר אותה!!
רק מציין היא הייתה החברה הראשונה שלי ואני שלה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות