ערוץ השאלות של האגודה למען הלהט"ב
 
שאלה 374253
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

ראה אותי עירום בטוויטר התחיל איתי ועכשיו מסנן אותי אבל אני רוצה אותו, מה לעשות?

פסיכולוג בן 26 | כתב את השאלה ב-03/11/23 בשעה 20:31

אז היי, אני כבר בן 26 במשבר של עוד מעט 30. אני בארון וגר עם אמא. אני יודע שזה המצב הלא אידיאלי ביותר ליצור בו זוגיות עם מישהו ועוד כשאני בארון. לא אפרט פה את הסיבה למה אני בארון ואיך הגעתי לכך שלא שכבתי עם אף אחד. עברתי הרבה טראומות בחיים והוריי גם עברו ואני מניח שכל זה השפיע על מה שקיים עכשיו. אני לומד באוניברסיטה ועובד בחצי משרה אבל מאוד בודד. מנסה את מזלי באפליקציות וכמובן מחפש את הרציני שירצה אותי לא רק בשביל סטוץ. הסיכויים שלי כמובן מאוד נמוכים וככל שאני מזדקן אני מרגיש שהם קטנים למרות שככל שבני גילי יתבגרו אולי באמת אפגוש פתאם מישהו באמת רציני שמוכן לזוגיות.

הייתי במשבר מאוד גדול ופירסמתי סרטונים שלי בטוויטר. בסרטונים הייתי עירום ובדרך כלל הייתי מאונן שם. קבלתי תשומת לב רבה מגברים משלל הגילאים וכמות העוקבים והלייקים גדלה מיום ליום. אחד מעוקבים אלה היה אותו בחור שבגללו אני שופך כאן את נשמתי. לאחר מקרים לא נעימים עם 2 גברים מהקהילה שניסיתי להתחיל איתם והם דחו אותי על השנייה הראשונה. ולאחר שעבדתי מספר חודשים כמדריך שיקום הבנתי שאני חייב למחוק את כל הזבל הזה בטוויטר. הרגשתי שזה פוגע בערך העצמי שלי וכל ההודעות האלה של ״אני רוצה לאנוס אותך״ נמאסו עליי. מחקתי את התמונות והסרטונים. לאחר זמן מה אותו בחור כתב לי בטינדר ובאינסטגרם. בהתחלה הוא שאל איפה הסרטונים כי הוא מאוד חרמן והוא מאוד אהב את התוכן שלי. הסברתי לו שזה לא מתאים לי עכשיו. ההתכתבות שלנו נמשכה ויום אחד התחלנו להתכתב באופן אינטנסיבי כשבועיים. בדיוק אז התחילה המלחמה. שבוע שעבר בסופ״ש הוא הגיע אליי וישן אצלי. עכשיו הדירה היא של אמא שלי שלא הייתה בדירה באותו זמן. הדירה לא נראית טוב בלשון המעטה. מה שהיה לי מאוד מוזר זה שהוא לא אכל כלום ביממה הזו, רק שתה מים, קולה ולא הלך בכלל לשירותים.

הבחור סיפר לי סיפורים מעניינים ולא שגרתיים על חייו ועל השקפות עולם שלו שאינן שגרתיות , משהו שמאוד מושך אותי כי אני אאוטסיידר כזה שגם אוהב אאוטסיידרים. הגיע הלילה ואמרתי לו שישן במיטה של אמא שלי אבל הוא נשכב במיטה שלי. התחלתי להתקרב אליו במיטה ונצמדתי אל ידו. דיברנו כל הלילה והוא נגע בי בבטן. לא היה לי נוח והתרחקתי קצת. לדעתי פשוט ירד לו אחרי שלא היה בינינו שום דבר מיני.
הוא סיפר לי על בעיותיו עם אימו והאקסים שלו, בטינדר היה כתוב שהוא מחפש חברים ולפי מה שהבנתי הוא לא ממש חיפש זוגיות. אבל הוא היה כזה חמוד ומאוד אהבתי להתכתב, לדבר, להיות איתו. אני בן אדם קצת מופנם בעיקר בקטע הזה אני בתול למרות שאני מאונן כמעט כל יום. שבוע כתבתי לו הודעות אבל הוא ענה לפעמים והוא לא יוזם כמו פעם התכתבות. הוא גר רחוק מאוד ממני. שיתפתי שבשנה הבאה אעבור למקום שבו הוא גר ודי אמרתי לו שאני מעוניין בו. הוא רואה את כל הסטוריז שלי ועדיין עוקב אחריי. לא יודע אם לשחרר ולשכוח ממנו או שיש עוד סיכוי? עכשיו החלטתי לא לדחוק ולא לשלוח לו הודעה עד שהוא לא יזום ראשון. מה לעשות? אולי הייתי צריך לשכב איתו?

הייתי צריך לעשות איתו סקס?

כן
 
3
לא
 
31

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "גאווה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות