שאלה 382590
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

כתבתי סיפור, מה דעתכם עליו?

אנונימית בת 15 | כתבה את השאלה ב-07/06/24 בשעה 11:05

אוולין הייתה תוססת, צחוקה הדהד ברחובות כמו מנגינה של ציפור שיר. אבל בתוכה, הייתה הבנה עדינה של צער, כי היא הכירה את סופיה בשעתה החשוכה ביותר.

ימיה של סופיה היו אפופים בחושך, כובד הדיכאון לוחץ על נפשה כמו סערה בלתי נכנעת. היא הרגישה אבודה, נסחפת בים של ייאוש, מוחה הוא אוקיינוס סוער של מחשבות.

אבל אוולין סירבה לעמוד בחיבוק ידיים כשחברתה חמקה עמוק יותר אל התהום. בנחישות בלתי מעורערת, היא הושיטה את ידה אל סופיה, והושיטה את ידה כמגדלור של תקווה בחושך.

יום אחר יום, אוולין נלחמה לפרוץ את החומות שסופיה הקימה סביב לבה. היא הקשיבה ללא שיפוט, מתנחמת בדממת נוכחותה. ולאט לאט, כמו אור השחר הראשון אחרי לילה ארוך, החלה סופיה להגיח מהצללים.

כשנסעו יחד, אוולין מצאה את עצמה נמשכת לסופיה בצורה שלא ציפתה לה. לבה התנפח מאהבה כה עזה, שאיימה לכלות אותה. וסופיה, בתורה, מצאה נחמה בחיבוק של אוולין, רוחה השבורה שפעם מצאה מפלט בחום הקשר ביניהם.

אבל בדיוק כשהאהבה שלהם התחילה לפרוח, התרחשה טרגדיה. ברגע של ייאוש בלתי נתפס, סופיה החליטה שלחיות כבד לה מדי, והשאירה אחריה עולם מרוסק ואוולין שבורת לב.

למרות שהנוכחות הפיזית של סופיה נעלמה, זיכרונה השתהה כמו רוח רפאים בליבה של אוולין. ולמרות שכאב האובדן שלה איים לכלות אותה, אוולין נשבעה להמשיך, להוקיר את הרגעים שחלקו ואת האהבה שמצאו באמצע החושך.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות