שאלה 7888
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אולי אני לא בנויה לקשר זוגי וצריכה להישאר רווקה?

לא יודעת בת 34 | כתבה את השאלה ב-31/05/13 בשעה 15:08

האמת אני כבר לא יודעת מה מתאים לי ומה נכון לי. קצת קשה להסביר מי אני ואת ההתנהלות שלי בכמה מילים אבל אנסה בכל זאת.
אני אדם שזקוק למרחב שלו ואני אוהבת להיות גם לבד (לא רק אבל גם) ולבלות עם עצמי. במערכות יחסים שמתי לב שאני לא נוטה להתקשר לבן הזוג, לא מרגישה צורך להתעדכן על כל פיפס או לשוחח כל יום, לא נוטה ליזום בילויים, לא מתנהגת בפוצי מוצי ונמרחות כמו שאני רואה זוגות אחרים ואם אני מרגישה ממש בתחילת הקשר שבחור יוצר איתי קשר יותר מידי (לטעמי) אני נסוגה. אתן דוגמא: לפני זמן מה הכרתי בחור דרך חברה בפייס, שוחחנו קצת בצאט והיה נחמד וקבענו לשוחח שוב מאוחר יותר אותו יום. לא יצא לי להיכנס לפייס עד יום למחרת בצהריים וכשנכנסתי ראיתי 4 פניות בשעות שונות ממנו. בערך כל 4 שעות הוא כתב לי בצאט משהו כמו "היי", "מה שלומך", "מה קורה" וכו' אפילו שראה שלא ראיתי את ההודעות שלו. זה ממש הבהיל אותי הפניות המרובות האלה ולא הבנתי מה הלחץ שהרי דיברנו לראשונה רק לפני יום אחד ואנו בכלל לא מכירים אחד את השני. זה ממש דחה אותי וחתכתי מיד.
במקרה אחר שוחחתי עם בחור בטלפון פעם ראשונה ויום למחרת הוא כבר שלח לי הודעה לנייד על הבוקר. עניתי לו בצורה מנומסת אך ממצה והוא שלח שוב הודעה וכששוב עניתי בצורה מנומסת בלבד בתקווה שזה יסגור את ההתכתבויות כי גם הייתי בעבודה וזה לא לעניין, הוא שוב שלח עד שפשוט לא עניתי יותר. ויום למחרת שוב הודעות (ועוד לא נפגשנו אפילו). לאחר שנפגשנו ובאמת היה נחמד הוא שלח הודעה למחרת והחמיא לי וזה בסה"כ היה סביר. השבתי לו כמובן, אך הוא ציפה שאחמיא לו בחזרה אבל אני לא אחת כזאת שמיד מחמיאה, אני אפילו לא מכירה אותו. הוא רמז שחבל שאני לא מחמיאה לו וכד'. בקיצור אני מרגישה שהוא כנראה מצפה שאתן לו הרבה יחס ואני מרגישה שאני רוצה לחתוך.
גם כשגרתי עם מישהו הרגשתי שהוא כל הזמן יושב לי על הווריד.
אני באמת לא יודעת, משהו לא בסדר איתי? אולי אני פשוט לא יכולה להכניס מישהו לחיים שלי ממש ומעדיפה את הלבד שלי? האם זה לא נורמלי שלא בא לי לדבר כל יום בטלפון או להתכתב עם בן זוג ומספיק לי לחלוטין פעם ביומיים שלושה? האם זה בר שינוי?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->