0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

שתחררתי מהצבא ואני מחכה שיגמרו דיונים ואכנס לכלא. למה לא נותנים לי הזדמנות שניה?

1 בן 22 | כתב את השאלה ב-03/01/18 בשעה 22:25

השתחררתי מהצבא ואני מחכה שיגמרו דיונים לגביי ולהיכנס לכלא על נושא שאני לא אספר גם לחבר הכי טוב שלי. היחידים שיודעים הם ההורים.
כבר חודשיים שאני בבית, נגמר לי מה לעשןת ממזמן, ואני מרגיש את הדכאון מתחיל לחלחל.
מבחינת הדיונים... כל פעם עוד דיון..כל פעם אומרים שעוד שבועיים יגמר. חברים כבר כמעט אין, התנתקתי מכמעט כולם בזמן הצבא, אני לא רוצה אפילו לנסות להכיר חדשים כי אני הולך להיעלם לחודשיים שאני אהיה בכלא. עבודה גם אין מאותה סיבה ואחותי וסבתא ומי לא מנסים לשכנע אותי שיעזרו לי למצוא עבודה...לא יודע כבר מה להגיד להם. החיים שלי תקועים. ככל שעובר הזמן אני מרגיש שאפילו שאני בןאדם שנותן הזדמנות עשירית לכל אחד ויוצא פרייאר בשביל אחרים ומנסה להמשיך להאמין שאפשר לשנות תעולם, לא נותנים לי אפילו הזדמנות שנייה על הטעות שעשיתי, ואין לי מה לעשות עם זה, אז האמון בעולם פוחת מיום ליום.
בזמן הצבא הייתי בדכאון מאובחן והסיבה לכך היא שהיה לי מאוד קשה עם ההגיון הדפוק שם, ובנוסף הביטחון עצמי שלי היה ברצפה ואני מאמין שהבנתם תתמונה, אבל השלמתי 3 שנים רעות ותרמתי עם הגדלות ראש איפה שזה באמת היה חשוב ולא הייתי בעייתי, למעשה לא הייתי בעייתי אף פעם בשום מקום.
תכלס הייתי יכול להמשיך לכתוב פה עוד כלכך הרבה אבל אני בספק שמישהו יקרא משהו כלכך ארוך ואני בספק שמישהו בכלל יוכל לעזור..אני רק אוסיף שכל למדתי בתקופה הזאת דברים, השקעתי בתחביבי וכאלה...אבל בשבועות האחרונים אני פשוט נהיה דכאוני ולא בא לי כבר לצאת מהמיטה.
אה גם שחכתי לכתוב, שהכלא זה לא מה שמפריע, מפריע שהחיים תקועים ואין משמעות ולמי שיש השפעה על זה ממש לא מדגדג תביצה שזה המצב.כשסיפרנו להם שם בדיונים, בקושי מצמצו.

אני יודע שזה יעבור. אבל עד שהגעתי לסוף של התקיעה של ה3 שנים....עכשיו אני מחכה שוב.. והנפש שלי כבר כלכך שבורה...שכוסאמא של העולם העיוור והרשע הזה...למה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->