שאלה 254634
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

חושבת שבן הזוג שלי הומו. הצילו! לדבר איתו על זה?!

דריה בת 21 | כתבה את השאלה ב-09/05/19 בשעה 22:07

יש לי בן זוג כבר שנה. אני מאוד אוהבת אותו והקשר שלנו מצויין אך יש כמה דברים שגורמים לי לחשוד שהוא הומו או בי או לכל הפחות שהוא מנהג בצורה מאוד נשית ואשמח לשמוע מה דעתכם:
אתחיל מזה שאגיד שהוא כל הזמן אומר לי כמה שהוא אוהב אותי ואני גם רואה ומרגישה את זה אליו, בנוסף אני גם יודעת שהוא נמשך אליי לפי זה שעומד לו הרבה כשאנחנו ביחד (אפילו בלי מגע, רק מעצם זה שהוא רואה אותי) ככה שזה מה שבעיקר מבלבל אותי...

אז ככה, יש לו שתי אחיות גדולות ועוד אחות אחת תאומה, מה שאומר שמגיל מאוד קטן הוא גדל עם בנות ואפילו שיחק במשחקים של בנות כמו נגיד ברביות, גם הראו לי תמונות משפחתיות שלהם ועד בערך כיתה ב היה לו שיער ארוך אז האחיות שלו הרבה פעמים חיפשו אותו לבת ועשו לו תסרוקות ושמו לו שמלות ואני חושבת שחלק מההתנהגות שלהן נדבק אליו:
הוא מאוד עדין ורגיש, אוהב לדבר שיחות נפש ועל הרגשות שלו, משהו שאני לא רגילה שבנים אחרים שיצאתי איתם עשו. בנוסף האחיות שלו גם תמיד ממש מחבקות אותו ואני שמה לב שגם הוא מחבק הרבה אנשים אחרים, יותר ממה ש״נהוג״ שגברים מחבקים..
בנוסף, הוא אוהב לשמוע שירים של ״בנות״: ביונסה, ריהאנה, גם כשהוא היה קטן הוא שמע עם האחיות שלו הרבה את רוני סופרסטאר ולפעמים עדיין שומע מעצמו חלק מהשירים שלה. וגם אם כל אלה סבבה הוא לאחרונה גם התחיל לשמוע שירים של נועה קירל! שזה בלי שום קשר לזה שהוא בן מרגיש לי מוזר שהוא שומע בגיל 23...
הוא גם רוקד לפעמים כמו בחורה, קשה לי קצת להסביר מה זה אומר אבל נגיד הוא עושה הרבה תנועות נשיות כמו להזיז את האגן וכאלה.
מה שהכי ערער אותי זה לפני כמה שבועות גם יצא לי לדבר עם מישהי שלמדה איתו בתיכון וכשסיפרה לה שאנחנו ביחד היא התפלאה ואמרה שכולם היו בטוחים בכלל שהוא הומו...

ניסיתי בעדינות להעלות את הנושא אצלו כמה פעמים, נגיד פעם אחת סתם דיברנו על נטיות מיניות ואמרתי לו שהיו פעמים שנמשכתי קצת לבחורות, וכששאלתי אותו בחזרה הוא אמר שהוא מעולם לא הרגיש משיכה לגבר אחר.

עכשיו גם אם הוא לא הומו ולא בי עדיין מפריע לי מאוד ההתנהגות הנשית שלו, ובגלל שזה פורום אנונימי אני מודה שזה גם מביך אותי לפעמים שהוא מתנהג ככה. נגיד כשאנחנו יוצאים ואז יש שיר של נועה קירל והוא מתחיל לזוז ולשיר בקולי קולות ומעבר לזה שלי זה מרגיש מוזר עוד יותר מביך אותי שיש אנשים מסביב שמסתכלים וצוחקים. אני לא יודעת מה לעשות כי אני באמת מאוד אוהבת אותו מצד אחד ויש בו כל כך הרבה דברים שאני אוהבת, אבל מצד שני קשה לי עם זה שהוא מתנהג לפעמים לא כמו ״גבר״ ברמה כזאת שאנשים שלמדו איתו בטוחים שהוא הומו.

מה אתם חושבים? והאם אתם חושבים ששווה לנסות להעלות את הנושא הזה מולו? אם כן אשמח לדעת איך בשביל לא לפגוע בו...

מה דעתכם?

הוא מתנהג ככה בגלל האחיות שלו
 
518
מתנהג ככה בגלל שהוא הומו/בי
 
55
אחר (בתגובות)
 
46

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (44) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->