שאלה 263188
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מה הסיכוי שיהיה מישהו שיקבל אותי כמו שאני?

אנונימית בת 23 | כתבה את השאלה ב-30/07/19 בשעה 21:56

אני לא בן אדם קליל.. בלשון המעטה. אני סובלת מחרדה חברתית, חוסר ביטחון, אני חושבת על כל דבר יותר מדי, מנתחת כל דבר..
ברור לי שכמעט ולא קיימים אנשים שמעוניינים לבלות בחברת אנשים שנתפסים ככבדים, כלא זורמים, כמעפנים או לא יודעת כבר איך אני נתפסת.. בפועל אני תמיד מנסה להגיד לעצמי שלא יכול להיות שאני עד כדי כך גרועה, שיש בי גם צדדים טובים. אני מאוד רגישה, שלרוב זה לא לטובתי, אבל זה בא יחד עם אינטליגנציה רגשית שמביאה איתה יכולת הכלה, הקשבה, תשומת לב ואכפתיות לאדם שמולי. יש בי גם צד מצחיק ומשוחרר כשאני מרגישה ממש בנוח ויכול להיות אפילו כיף איתי, אבל העניין הוא שאנשים חדשים לא מגיעים איתי בכלל לנקודה הזו שאני מספיקה להביא את עצמי לידי ביטוי ולהראות מי אני ומה יש בי, ונרתעים מהשלב הראשוני שנתפס ככבד.. שבסך הכל נובע מהקשיים שלי.
אני לא מצפה מכל אחד להיות סבלני ולקבל אותי כמו שאני, אבל מצד שני קשה לי גם ככה להביא את עצמי לתוך סיטואציות חברתיות ברמת הלמנוע מעצמי כל דבר שקשור לזה, וכן גם ניסיונות להכיר מישהו. ועד שהגיעה ההזדמנות שלי עם מישהו שהייתי מעוניינת בו הרבה זמן ודחיתי את זה לפני כשנתיים רק בגלל חוסר הביטחון שלי, מבלי לנסות אפילו, ומה הסיכוי בכלל שתהיה לי עוד הזדמנות איתו, הרסתי הכל בגלל מי שאני. נאבקתי בחרדה מלהיפגש איתו, והייתי צריכה לעבוד על עצמי בכל רגע נתון. אחרי שלוש פעמים שנפגשנו הוא פשוט נעלם בלי לומר מילה. בגלל הלחץ שלי מהרצון שסוף סוף יהיה משהו טוב, שמישהו יכיר אותי באמת ויתעניין בי, הרסתי בשנייה.. וזו לא סתם דחייה כמו שכולנו עוברים בחיים, זו דחייה שאומרת לי שאין בי שום דבר מלבד הדברים הלא טובים. בגלל הקשיים שלי אני פסיבית, אני מפחדת לעשות דברים ולהתקדם ולכן נראה שזו ההזדמנות היחידה שהייתה לי..
כבר חודש מאז שאני בהלקאה עצמית שלא נגמרת ורק הולכת ומחמירה. קשה לי, אני מרגישה הבן אדם הכי גרוע שקיים, מרגישה שאין בי כלום מלבד הדברים האלה ושאף אחד אף פעם לא יוכל לקבל אותי כמו שאני ולהתעניין בי.
אני מאוד בודדה.. בכל מובן. לא זוכרת כבר שלב בחיים שלא הייתי בודדה. לא קיים מישהו שאני חשובה לו.. כל כך הרבה אנשים בעולם ואפילו לא אחד.
כל העניין הזה רק העצים הכל בצורה קיצונית והוציא הכל ממגירות ההדחקה.. אני לא מצליחה להתרכז בלימודים ומאוד קשה לי בתקופת המבחנים כי הראש במחשבות בלתי פוסקות על מה יהיה איתי ועל כמה שאני גרועה, וכל זה בבדידות מוחלטת.. אבודה לגמרי וכבר לא יודעת מה לעשות

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (22) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->