שאלה 263617
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מרגישה שצילקתי את אחי הקטן ורוצה לתקן, אפשרי?

עדי בת 22 | כתבה את השאלה ב-03/08/19 בשעה 21:56

שלום ,
אנחנו 5 ילדים לזוג הורים מקסימים, אני בכורה ואחרי שתי אחים בנים אנחנו הבוגרים.
הילד סנדוויץ ,השלישי כיום בן 17, אמא שלי חיכתה לו במשך 3 שנים כאשר רצתה להכנס להריון ולא הצליחה, ואז כשנולד הוא נולד עם חבל התבור סביב צווארו חנוק, והיה לו כריש בדם , ובקיצור כשהיה ילד כל הזמן הם היו מסביבו בדאגה ובפחד ,ואני ואחי שחונכנו בחינוך קצת קשה יותר ,נורא קינינו בו.
והוא גם אהב לעצבן אותנו כל פעם שהיה איתנו לבד והיינו קצת מציקים לו היה בוכה כאילו עשינו לו את הנורא מכל , אז היינו ממש נגדו וכשהיינו עושים עליו בייביסיטר והיינו איתו לבד והיו ריבים היינו קשים איתו , אם זה לנעול אותו מחוץ לבית כשהוא מציק, או לצעוק עליו ממש או שאח שלנו גם היה מרביץ לו יחסית הרבה( אני חייבת לציין שכשהיינו שומעים שמישהו מבחוץ רק נגע בו הייתי מחפשת את אותו טיפש ומגנה על אחי ולא הסכמתי לאף אחד לפגוע בו)
היום שגדלנו אנחנו קרובים ואוהבים מאוד מאוד ! אף אחד מאיתנו לא אלים או מתעלל חס ושלום אנחנו עדינים וחברים טובים ואוהבים עד אין קץ !
אבל , דיברנו על זה אתמול בערב וצחקנו על כמה היינו נוראיים ומפלצות ושאנחנו מצטערים ואוהבים ומבחינתנו בכלל שכחנו מזה וצחקנו ,וזה במקרה סתם עלה בארוחה , אבל ראיתי שזה ממש נושא רגיש אצל אחי הקטן , ופתאום שמתי לב כמה זה השפיע עליו לדוגמא שהוא מאוד מאוד שרירי כאילו עושה בכוונה אולי בשביל שלא יוכלו לדרוך עליו יותר ,אמא שלי אתמול סיפרה שכשהיה קטן בבית הספר נתנו להם דף עם שאלות בשביל לראות אם יש ילד שעובר התעללות בבית ושאחי כתב שכן ואחרי שיחה עם היועצת חשבו שהוא ילד שקרן כי אמא שלי לא הבינה מאיפה הוא המציא את זה ולא הבינה שההתעללות היא ממנו . הסתכלתי על תמונות ושמתי לב שבתמונות המשפחתיות הוא תמיד מרוחק יותר טיפה מחוץ משלב ידיים מרגיש מרוחק .
אבל הוא לא כועס ,אין בו כעס אפילו .וזה מה שעוד יותר מפחיד אותי , הוא יבוא כשיראה אותי ויתן לי חיבוק אבל ייעצר למאית השניה והתלבט כאילו מפחד שאדחה אותו .
אני רוצה לתקן ! עברו לפחות 7 שנים והייתי בטוחה שזה עבר ואני לא רוצה שיכאב לו ולא רוצה שזה יישאר כצלקת אני מתחננת לעזרה שלכם למצוא פיתרון לתקן ולרפא את מה שהרסתי כשהייתי קטנה .
זה ככ כואב לי , גם אם הוא לא אומר כלום פתאום כשזה היכה בי כמה פגעתי אני ככ רוצה לתקן ..
מקווה שתוכלו לעזור לי
ובתודה מראש :)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->