0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני catfish במצוקה

זואי בת 21 | כתבה את השאלה ב-20/08/19 בשעה 22:25

אני רוצה לשתף אתכם בסיפור שלי מאחר ואני מרגישה במצוקה ואני לא יודעת מה לעשות ולא מסוגלת לשתף את זה עם אנשים שאני מכירה, כי אני יודעת שישפטו אותי. אז בבקשה תהיו עדינים איתי אני באמת במצב רגיש.
יש לי היסטוריה עם המונח שמכונה ״קאטפיש catfish” במשחק אונליין (אין שם אינטרקציה עם אנשים מהארץ) בעצם פתחתי משתמש על מין זכר, עם שחקן גבר כי נהנתי יותר לעצב דמות גברית. זה התחיל בגיל 14, לפני שהיה לי מושג שזה דבר שגוי לעשות. זה נמשך במשך מספר חודשים ונפסק. לאחר מכן חזרתי לאותו המשחק מתוך שעמום בגיל 17, שוב על דמות של בחור. זה נמשך קרוב לשנה עד שהתגייסתי, והרס לי ממש את שגרת החיים שלי כשזו הייתה השנה האחרונה שלי ללימודים. כשהייתי בשירות הצבאי שלי לא חשבתי על זה, לא התגעגעתי לזה, לא הרגשתי אפילו את הצורך לדבר עם אותם האנשים שיצרתי איתם חברויות.
כשהשתחררתי מהצבא בתחילת השנה, בחודש הראשון לפני שהתחלתי לעבוד, קרה ונתקלתי בסרטונים של המשחק ביוטיוב שהעלו בי נוסטלגיה וגרמו לי לרצות לחזור לשחק, הבטחתי לעצמי שזה זמני עד שאמצא עבודה סתם להעביר את הזמן.הפעם בתור אני עצמי בלי תחפושות. זה הצליח לי אולי במשך שלושה ימים עד שהבנתי שפשוט אי אפשר להשיג את אותה חווית המשחק שכל כך אהבתי בתור עצמי. החלפתי את הדמות שלי לגבר שוב, לא השתמשתי בתמונות של אף אחד, ותמיד נמנעתי מלצאת מגבולות המשחק עם האנשים שהכרתי. כבר תוך חודש יצרתי המון חברויות במשחק, התחלתי לעבוד במקביל, והאנשים שהכרתי במשחק לחצו לדעת מי עומד מאחורי הדמות. אז פתחתי משתמש בkik, אפליקציית התכתבויות. שמתי שם תמונת פרופיל של סתם בחור והוספתי לשם 4 חברים קרובים מהמשחק כך שרק הם יודעים כביכול מי עומד מאחורי הדמות. שוב פעם, לא ראיתי בזה דבר שגוי כי חשבתי שכלום לא יצא מזה , זה לא שאיי פעם אפגוש אותם או משהו וכל עוד הם לא יודעים זה לא אמור לפגוע בהם. אציין שזה לא פוגע לי בשגרת החיים, אני עובדת כרגיל ויוצאת עדיין עם חברות, ומדי פעם מתחברת למשחק כי מסיבה כלשהיא, כשאני במשחק, מדברת עם האנשים בתור הדמות שאני בניתי לעצמי אני מרגישה ריגוש שאני לא מצליחה לחוות בחיי היום יום שלי. במשחק הזה צברתי סוג של ״פרסום״. לדמות שלי במשחק (שהוא בעצם עולם וירטואלי) יש ליכבר מעל ל50 אלף עוקבים, כך שאני מרגישה איזשהי מחוייבות למשחק. צברתי שם המון חברויות, ואנשים שתלויים בי רגשית. אני לא יודעת אם אני מסוגלת לעזוב הכל גםכי אני יודעת שיכאב להם.
לאחרונה אחד מהם חושד, או יודע בוודאות שאני בעצם קאטפיש. מצד אחד אני מפחדת שיתגלה לכולם, אני לא יודעת אם אני מוכנה רגשית לאבד הכל מבלי שבחרתי בזה. מצד שני אני יודעת שזה הדבר הנכון לעשות, לעצור את כל זה כי זה מזיק בעיקר לעצמי.
אני בן אדם דיי סגור לאנשים חדשים, במיוחד לגברים שרוצים לנסות להתחיל איתי איזשהו קשר, אני מרגישה שונה, אני מאז ומתמיד הרגשתי שמשהו דפוק בי. אני לא ניהלתי מעולם קשר זוגי מהסיבה שאני לא יכולה לאהוב מישהו כשאני לא אוהבת את עצמי. יש לי ביטחון עצמי מאוד נמוך, למרות שאני כן מקבלת מחמאות, גברים כן מתחילים איתי, אני בוחרת להסגר. אני לא מגדירה את עצמי כסטרייטית, כי אני כן חושבת שאני יכולה להמשך גם לנשים אך לא רואה את עצמי מנהלת זוגיות עם אישה. אני אשמח לעזרה מאנשים שחוו את זה ואנשים שלא. אני מרגישה חסרת אונים. מצטערת על כל החפירה, הייתי חייבת לפרוק את זה איפשהו. בבקשה תהיו עדינים

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->