שאלה 265403
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ידיד טוב שאני חייבת לשנות את היחסים איתו. איך עושים את זה? למה הוא מתנהג ככה?

מישהי בת 16 | כתבה את השאלה ב-21/08/19 בשעה 14:47

היי חברים מה שקורה הוא כזה
יש לי ידיד ממש טוב שיקר לי מאוד. הכרתי אותו איפה שעבדתי חופש שעבר ולא היה לנו הרבה זמן להכיר במציאות. רוב ההיכרות שלנו הייתה בווצאפ. דיברנו אז ואחרי שסיימנו לעבוד דיברנו במשך שנה (ליטרלי. כאילו שנה באופן יומיומי כזה) בווצאפ. זה לגמרי הפך להרגל והיו תקופות שהיחסים בינינו היו מאוד טובים וקרובים והיו תקופות שבול ההפך.
עכשיו אני רוצה להבהיר משהו. הוא חשוב לי ברמות. אני באמת מעריכה אותו מאוד וחשוב לי להיות איתו בקשר טוב כי אני רואה בו כל כך הרבה טוב והוא הראשון שאני רוצה לספר לו כל דבר רע או טוב שקורה לי.
וזו בדיוק הבעיה. השנה חזרנו לעבוד באותו מקום לכמה שבועות ביחד. מעט מאוד זמן. עכשיו הקטע הוא שהמצב שהיה במשך שנה לא היה טוב לי. הוא לקח ממני כל כך הרבה כוחות נפשיים והשפיע לי כל כך על המצב רוח וקיוויתי שבקיץ אני אצליח לתקן את זה כי היחסים בינינו היו לא משהו ברמה לא בריאה לי.
ביומיים הראשונים של העבודה היה לי קשה להביא את עצמי למצב של לדבר איתו. לא יודעת אם מישהו היה בסיטואציה דומה אבל כשאתה מדבר עם מישהו כל כך הרבה בווצאפ ולא רואה אותו כל כך הרבה זמן אתה מרגיש שהשני בני אדם האלה מתנתקים, שיש אחד בלי פרצוף ובלי קול מאחורי המסך ואחד רחוק שאת בקושי זוכרת מהקיץ שעבר. במיוחד שרוב ההיכרות שלי איתו זה שלו מאחורי מסך ולא שלו האמיתי. אז זה מוזר פתאום להתחיל לדבר במציאות.
ואז לאט לאט התחלתי להתגבר על זה. הקטע הוא שאני מרגישה שהוא לא רוצה איתי קשר. הוא ידבר קודם כל עם חברות שלי ורק אז איתי, הוא יעדיף לדבר עם כולם ולא איתי. אנחנו מדברים כל יום בקטנה מאוד מאוד אבל לא מצליחה להשתחרר מהמחשבה שחברות שלי שהוא מכיר בקושי שבועיים יותר חשובות לו ממני. שהוא מעדיף אותן עליי. זה מתסכל בטירוף כי מצד אחד הוא מתנהג ככה ומצד שני הוא כל יום מתחיל שיחה בווצאפ אחרי העבודה ומדבר איתי על מה היה ואיך היה וכו וכו וכו. כל כך קשה לי לראות אותו מדבר עם חברות שלי ומתעלם מזה שאני שם בכלל. זה כואב לי כל יום ואני לא רוצה להגיע שוב לאותו מצב השנה, אני רוצה שהיחסים האלה ישתנו והוא פשוט מתנהג בדו פרצופיות ואני לא יודעת מה לחשוב. לא מצליחה לחשוב על סיבה שהוא יתנהג ככה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->