0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

תחילת קשר והוא לא מראה התלהבות, מה דעתכם על האופי שלו?

הדר בת 24 | כתבה את השאלה ב-09/10/19 בשעה 20:27

אוקיי מדובר כאן בקשר חדש חדש ..
יצאנו 4 פעמים ועכשיו אני בחופשה של שבוע וחושבת קצת על טיב הקשר ואם בכלל יש לי מה לחשוב עליו?!
אז ככה, אני התחלתי איתו אחרי שנפגשנו בבר שאני עובדת בו, הוא חבר של אח של הבעלים אבל זה לא קשור כל כך. שלחתי לו הודעה בפייסבוק והוא זרם אבל קצת הופתע שאני מתחילה איתו וכן הרגיש חיבור בהודעות, השיחה זרמה היה מצחיק וחמוד. בדייט הראשון הבנתי שיש לי עסק עם מישהו רציני (בן 30 אחרי תואר לקראת תואר שני עם עבודה רצינית)
שזה בול מה שאני מחפשת! מישהו שיודע מה הוא רוצה! הבחורה ובכלל בחיים!
אפשר להגיד שאני לא בדיוק שם כי בכל זאת רק התחלתי את התואר שלי אני שנה שנייה אבל אני יותר נמשכת לאנשים שיודעים מה הם רוצים ונמצאים במקום יציב , זה משדר משהו מסוים ואני נמשכת לזה.
הדייט השני היה כיף נורא גם (אציין כאן שהוא שלח הודעות אחרי כל דייט ואחרי ה-3 גם התקשר)
לאחר השיחה בטלפון הרגשתי שאין התלהבות, אני קצת מצפה או יותר נכון רוצה שיהיה התלהבות של תחילת קשר משני הצדדים כמובן ולהרגיש שזה זורם לשתי הכיוונים באותה מידה (מלקחים של קשרים קודמים הבנתי שאני לא רוצה להיות במקום שמישהו איתי כי נוח לו נחמד לו והוא לא בטוח לגביי)
הקטע שקצת לא בא לטובתי זה שאני לא פירשתי את השיחה שיזם בצורה הנכונה (הוא טען שהוא כביכול הראה התענינות הזה שהוא התקשר ושאל לגבי ורצה להפגש ) פשוט לא אהבתי איך שהדברים נאמרו הוא לא ניסה לקבוע מפגש במקום מסוים או יום מסוים הוא אמר "את יודעת איפה למצוא אותי " כאילו שהדירה שלו זה המקום היחיד שנפגש בו וזהו
עכשיו הסברתי שאולי אני עובדת ואסיים מאוחר אבל בסוף לא עבדתי אז נפגשנו. אצלו.
היה לנו ויכוח קטן !!!! שהתפוצץ לאי הבנה מטורפת שיצר מצב ממש לא נעים. ואחכ דיברנו עליו והשלמנו וסיכמנו שיש דברים שאנחנו לא מכירים עדיין באחד השני (הוא נגיד לא תמיד מבין שאני צינית והוא לפעמים קצת יבש או קר שאני לא ברורה לגבי הציניות שלי) או שהוא מספר לי משהו רציני ואישי והגבתי משהו לא במקום (הערה ממש קטנה) והוא עשה מזה ממש דרמה. אז מצד אחד ממש נמשכים אחד לשני וכן היה חיבור ואנחנו מאוד רוצים להכיר אחד את השני אבל פשוט אני מרגישה צורך לקבל יותר התלהבות או יחס עודף והוא בשלב כזה יותר של אנחנו מכירים , ויש בנינו שנויות שצריך להכיר בהם והוא מקבל את זה ומנסה עכשיו לאכול אותי עם הציניות שלי ואני אנסה להגיב לעניין שהוא מספר לי דברים זה היה הסיכום של הויכוח שהיה.
פשוט אני מפחדת להיות שוב בקשר שאני מראה עניין יותר מהצד השני או אפילו רוצה להראות יותר מאשר הצד השני זה לא כיף לי לא נעים לי מצד שני הוא טוען שהוא כן מראה אבל הוא כנראה לא כמו אחרים שאני רגילה אליהם לקבל התלהבות והוא מנסה להכיר אותי ולא קוטל את הקשר הזה רק בגלל דבר אחד שקצת לא זרם והתפקשש.
זהו הסקס מדהים יש משיכה יש חיבור יש רצון להכיר פשוט הוא מאוד רציני כזה מחושב ורגיש ואני מאוד צינית פועלת מתוך רגש ואימפולסיבית.
הייתי עם מישהו אימפולסיבי לא מזמן שהיה זורם על כל הציניות שלי אבל היה הכי מבולבל עליי בעולם ולא הראה סימן כמעט. עד שנפרדנו.
בקיצור הוא מהמם בעיני וכן בא לי לנסות איתו פשוט לא יודעת איך להתקדם לא באלי לשחק את המשחק בא לי להיות אני תמיד וזה נראלי גם בלתי נמנע השאלה אם הויכוח הזה צריך להקפיץ לי נורות אדומות סימני שאלה לגבי האופי שלו?? אני צריכה לבדוק יותר להיות זהירה או שזה נורמלי להתוכח בהתחלה ושיהיה אי הבנות בתקשורת!???
כל העוזרים יבורכו , ובלי הערות פוגעניות זה באמת מיותר. כולנו אנשים שאוהבים ורוצים להיות נאהבים אז אני בטוחה שכל אחד יכול להזדהות עם המצב המבולבל של תחילת קשר.

תודה!!

להמשיך את הקשר

כן אבל רק אם הוא מראה יותר עניין
 
6
כן זה רק ההתחלה
 
20
לא הוא לא מתלהב ממך
 
5

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->