שאלה 274849
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך להפסיק לשנוא את הכלב שלנו וכלבים בכללי?

יולי בת 22 | כתבה את השאלה ב-07/12/19 בשעה 13:54

פעם ממש אהבתי כלבים, כמעט ולא עבר יום שלא התחננתי להורים שלי שיביאו לי כלב. הם בשום אופן לא הסכימו להכניס כלב הביתה... עד לפני שנה.
אחותי התחילה ללמוד אילוף כלבים, ובשביל זה היא הייתה צריכה כלב. היא אימצה גור בן חודשיים, ואני כבר הבנתי שזה ממש לא מה שחשבתי שיהיה.
הוא כלב עם סכרת, ככה שבמשך הזמן שהוא אצלנו הוא החליף אין ספור סוגי מזון לכלבים, מסוג לסוג היו לו מדי פעם תופעות לוואי כאלה ואחרות, אבל הסוג האחרון שניסינו - ומסתבר שמתאים לו - גורם לו להפליץ בלי סוף ברמה שגורמת לי לרצות להיכנס לביוב בשביל הקלה מהריח. אין לי מושג איך לא כולם בבית סובלים מזה כמוני, ואפילו צוחקים מזה.
הוא גם נדבק לרגליים של אנשים וחוסם את המעבר ממקום למקום בבית, וגם את זה איכשהו המשפחה שלי מקבלת יותר טוב ממני, אותי זה מחרפן!!
הוא נובח בלי סוף - כשכלב אחר נובח, כשעובר אופנוע מחוץ לחלון, כשמישהו בחוץ צועק - בכל הזדמנות שהוא רק יכול. וזה חופר ומעיק ומציק ומחריש אוזניים.
אבל מה שהכי מציק לי וגרם לי לשנוא אותו, והאמת כלבים בכללי - זה האינסטינקט הבלתי נסבל שלהם לנבוח ולרדוף אחרי חתולים. ההנאה הלא מוסברת והמטומטמת שלהם מלהפחיד יצור אחר ולגרום להם לטפס על עץ ולפעמים להיות תקוע שם הרבה זמן עד שנמאס להם והם הולכים. אני מאכילה חתולים ברחוב שלי, והרבה פעמים הכלב שלנו יוצא מהבית ומבריח אותם כך שהם לא יכולים לגשת לאוכל - ואני רוצה לרצוח אותו!
ועוד משהו, כשהייתי בת שמונה, היה חתול רחוב אחד שליווה אותי בדרך לסבתא שלי בערב שבת. בדרך פגשנו כלבת אמסטף מפלצתית, שמיד חשפה שיניים והתחילה לרדוף אחריו בספרינט עד שהוא נעלם לי מהעיניים, לא יכולתי לעשות שום דבר.
בדרך חזרה מסבתא שלי יום למחרת בבוקר - ראיתי את החתול שוכב נשוך בכל הגוף - אבל שלם. מת. הכלבה המז*רגגת הזאת הרגה אותו ס-ת-ם! כלבים אפילו לא אוכלים חתולים! נטו כי הוא לא בא לה טוב בעיניים.. וראיתי את זה קורה עם כלב דלמטי - לכאורה "חמוד" למראה - ועוד סוגים של כלבים שפשוט תוקפים לפעמים עד כדי הריגה - סתם!!
הם פשוט יצורים בלתי נסבלים ואני ממש לא מבינה איך אנשים יכולים לראות בכלב שלנו או בכל כלב אחר חמוד..
אני מניחה שהכלב הזה יהיה איתנו במשך לפחות ה15 שנים הבאות. בתקווה שבשנה-שנתיים הקרובות אעבור דירה - איך אני יכולה בינתיים להפסיק לשנוא אותו ולראות בו נטל מטומטם ומרושע שבא לי שייכחד? זו הרגשה מעיקה בשביל שנינו (כן, הוא קלט שאני שונאת אותו.. :/)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->