ערוץ השאלות של האגודה למען הלהט"ב
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מרגישה שאני נמצאת בצומת דרכים ומאוד מבולבלת, מה לעשות?

ספיר בת 29 | כתבה את השאלה ב-08/01/20 בשעה 16:18

היי לכולם,

אני בת 29 (יותר קרובה ל30) ומרגישה שאני נמצאת בצומת מסוימת בחיים שלי.
כשאני מנתחת את זה בראשי, מאז ומתמיד נמשכתי לנשים כבר בגיל 8 (למרות שלא הבנתי את זה ממש בזמנו). בגיל ההתבגרות, כשהייתי בת 15 ממש התחלתי לפנטז בדמיונות שלי את עצמי עם נשים אחרות שנדלקתי עליהן בסיטואציות מיניות וזה מצא חן בעיני.
כשהייתי בת 19, הכרתי חברה שנדמה לי שהיתה בעניין שלי כמו שאני הייתי בשלה, אמנם מעולם לא התנשקנו ממש, אבל יצא לנו כמה פעמים להתלטף ולהתכרבל יחד וזה היה פשוט מדהים! אני זוכרת את הלב שלי דופק חזק חזק מהמגע שלה על העור שלי ושאני לא רוצה שהרגע הזה יגמר אף פעם. הבעיה היא שלאף אחת מאיתנו לא היה את האומץ לממש לגמרי את התשוקה הזאת שלנו. ללכת עם זה עד הסוף (יש לציין ששתינו מגיעות מאותו רקע הדתי לאומי). עם השנים הקשר בנינו הלך והתנתק, כל אחת פנתה לכיוונים אחרים בחיה - עד שיום אחד נודע לי שהיא נשואה +1.
חוץ ממנה, יצא לי להדלק על בנות שעבדתי עימן, אבל עם אף אחת זה לא ממש הגיע למגע פיזי (שלא כמו עם אותה החברה מהעבר) ובטח שלא סיפרתי להן על תחושותי.
חשוב לי גם לציין כי במהלך שנות ה20 שלי, הייתי בכמה קשרים זוגיים ויצאתי להרבה דייטים עם בחורים. את חלקם אהבתי, הרגשתי את החיבור ונמשכתי אליהם - אבל אין ספק שמבחינת המגע והעומק, אין על אישה.
אף אחד בעולם לא יודע זאת עלי, אני עמוק עמוק בארון. אין מצב שאתוודה בפני משפחתי הדתיה וההומופובית (למרות שיש לי קשרים נהדרים איתם). כמו שכתבתי בהתחלה, אני נמצאת בצומת דרכים, אני מרגישה שאני כבר צריכה לבחור את מי ומה אני רוצה לפני שיהיה מאוחר מידי. האם לחיות חי נוחות עם גבר נחמד ולהקים איתו משפחה טובה? או ללכת עם התשוקה האמיתית שזה אומר להיות עם אישה (שזה לצאת מהארון ולהכיר מישהי)?
להתחתן עם גבר ולנהל רומן בסתר עם אישה זה לא בא בחשבון מבחינתי.
תודה שקראתם :)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "גאווה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->