שאלה 278654
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני רוצה להיות אנורקסית! איך לעשות את זה?

אביטל בת 15 | כתבה את השאלה ב-24/01/20 בשעה 17:18

אולי יראה לכם מוזר שנערה בגילי רוצה להיות אנורקסית.האמת שבעבר הייתי נגעלת מעצמות בולטות אבל עכשיו אני אוהבת שהעצמות שלי בולטות! (כן גם לי יש גבולות לרזון.) האמת שהרצון להיות אנורקסית החל לא מזמן. המשקל שלי עכשיו בסדר (גובה 169 ומשקל 48) הייתי אצל רופא...
אז בקיצור הרצון להיות אנורקסית לא נובע לי מרצון להיות שלד אלא סוג של לבטא את הרגשות שלי.(אני לא יכולה להסביר לכם...) כתבתי לכם לא כדי שתשפטו אותי ולא שתזהירו רק כי רציתי לשתף אנשים שאני לא מכירה ולא לשתף את המשפחה...
כי הם לא יבינו. יש לי קטע מוזר למשל אם אני רואה בכיתה שלי שיש בנות (מסויימות לא איכפת לי מכולן .רק מ4 )שהן לא אוכלות נורמאלי או לא אוכלות בכלל(הכוונה שלא אוכלות כריך.שהן אוכלות יוגורט..) אז אני מכריזה על עצמי להגיע לרמת קלוריות נמוכה מכיוון שיש לי דחף שלא נותן לי לאכול עד שהם לא יאכלו (הן לא כאלו רזות...הן בסדר)-זה מה שמוזר.
אז לפני שבועיים בערך הפסקתי להקיא (כי יש לי גשר והאצבעות שלי נחתכות) ולכן אני מתחילה לשלוט על מה נכנס לי לפה.מזמן אני לא יכולה אפילו לראות פיצה, המבורגר,ציפס,ספגטי,פתיתים,עוגיות מלאות,לחם לבן ... הצלחתי איך שהוא לגרום לעצמי להיגעל רק מחרטות אותם,הם אפילו לא מגרים אותי רק גורמים לי לרצות להקיא... ואוו כמה כתבתי סליחה אתם לא חייבים לקרוא הכל רק רציתי לשתף מישהו שיקשיב למה שעובר לי בראש...אני אשמח אם תגיבו אבל ברחמים(צוחקת) .

עדכון מאביטל, שואלת השאלה 2020-01-25 18:32:01

טוב אז תודה לכולכם על העצות שחלקן הביהלו אותי וגרמו לי לחשוב מחדש.אני לא רוצה להיות אנורקסית התחרטתי (: לא רוצה בעיות בעתיד. אני ביומיים האחרונים אכלתי הרבה ועליתי 2 ק"ג בערך.אני מרגישה ששמנתי בפנים וגם בגוף.לכן אני רוצה לרדת 5 ק"ג בערך (אולי פחות) עד שאוהב את עצמי וארגיש בנוח. כמובן שאעשה זאת בדרך בריאה ( שתי ארוחות ביום וסלט לארוחת צהריים שאגב הזמן שאני הכי שונאת לאכול זה בצהריים כי אחר כך קשה לי ללמוד ואני רוצה להתאמן) זה מוזר שאחרי אוכל קשה לי ללמוד? ורק ברעב אני מרוכזת ממש.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה
כשזה מגיע לבריאות... העצות שלנו יכולות לעזור, אבל לא מחליפות ייעוץ רפואי

עצות הגולשים (21) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "שומרים על הגוף"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->