שאלה 283360
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

בגלל הקורונה אני מת בדוק, לא מסוגל ללכת לעבוד מטעם הבריאות, אני מפחד על עצמי

לא מאמין בן 31 | כתב את השאלה ב-19/03/20 בשעה 21:50

עד אתמול חייתי בסרט שמגיע לי אבטלה, מילאתי את כל הטפסים המתבקשים (לשכת התעסוקה, ביטוח לאומי) וצירפתי את כל המסמכים (תלושי שכר, הודעה מהמעסיק וכו'...) אמרתי בסדר אפילו שנותנים רק בין 2900 ל- 3500 שזה עצוב בכל זאת איכשהו אני אסתדר..............................

פתאום בבוקר המעסיק מודיע לי שהוא בירר ואני בכלל לא זכאי, עבדתי 12 חודשים וזה רק לשכירים מעל 18 חודשים. עכשיו כבר ה18 לחודש ועבדתי רק יום כי לא הייתה עבודה וזהו. המעסיק אומר לי אני לא עוצר אף אחד מללכת לחפש עבודה חדשה. אני בשוק.

אז התחלתי לחפש עבודה חדשה כגון מפעלים, סידור סחורה, סופרמרקטים ומה שדומה אבל אני עוצר את עצמי מבאמת לקחת את זה ברצינות!!! למה?? כי יש סגר כללי על המשק, המטרה היא שנשאר בבית. אז למה? למה לעזאזל הם לא משלמים לכוווווולללםםם גם לאלו שלא זכאים את המינימום שבמינימום????? לא אומר עכשיו 5500 לחיות על שכר מינימום אלא לפחות את הביטוח לאומי!!!!!!

לא מסוגל ללכת לעבוד מטעם הבריאות, אני מפחד על עצמי, על אישתי, על החיים שלנו. על החיות המסכנות שלנו אם לא יהיה אוכל?? אני לא מסוגל לשאת את זה. מפחד שהתנהגות כזו שאנחנו שמים פס על הסגר תגרום להפסקה מוחלטת של כלל המשק.

מה? הם לא חושבים עם הראש שלהם שם בממשלה? מה הם רוצים שאני אחפש עבודה כי אני לא זכאי למינימום שבמינימום ואז בראיון מישהו נשא ידביק אותי, אני בנתיים אדביק עוד 15 אנשים בעבודה, זה שהדביק אותי יסתובב וידביק עוד 10 אנשים ורק שבועיים אחרי ההדבקה הראשונה יתחילו תסמינים יעני בקיצור לסיפור הזה אין סוף.

נמאס לי כבר מכל האנשים שחושבים שהממשלה מגזימה או מפברקת, בגלל האנשים האלו המדינה תקרוס. כי גם אם זו חרטא אחת ענקיייתתת (סבבה נגיד) הם רוצים שלא נצא מהבתים, לא אכפת לי מה הסיבה נשבע לכם כבר לא מעניין אותי רק שיגמר כבר. את החודש הקרוב אני אגמור, אבל מה אחר כך? אין אני בדוק מת.

מה אומרים?

ללכת לעבוד בעבודה אחרת?

לא!!! יש איסור על יציאה למרחב הציבורי צריך למגר את ההתפשטות!
 
12
כן, ממה תחיה?
 
14

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "פיננסי וכלכלה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->