0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למה נשים כל כך קשות איתי כל הזמן?

מלך בן 30 | כתב את השאלה ב-02/05/20 בשעה 16:26

אני בן אדם שעם השנים רק הולך ומשתבח כי אני עובד קשה על כל מה שיש לי.
עבדתי קשה על ההשכלה שלי יש לי תואר בהנדסה אני עוד מעט מתחיל לעבוד בהייטק. לומד תכנות. קראתי מלא ספרים בחיים מתכנן לכתוב ספרים בהמשך. יש לי חוכמה. אינטליגנטי. תמיד מטפח את עצמי. הולך לחדר כושר. לא איזה טמבל. לא איזה פראייר של מישהו. אבל יש עלי קטע שרואים עלי שאני מרוצה מעצמי. ולמה לא? למה שאני לא אהיה מרוצה מעצמי אם אני מצליח לעמוד בסטנדרטים שאני מציב לעצמי?.. עבדתי קשה שום דבר לא נפל עלי מהשמיים. כל הזמן אני עובד. זה כבר תמיד יהיה ככה כי זה כבר שגרת החיים שלי ואני גם אוהב את זה ככה. בעיני בן אדם צריך לעשות משהו עם עצמו.

אנשים משקרים כל הזמן ומחפשים להעצים את ההישגים שלהם כשה בתכלס אין להם כלום חוץ מחובות והחיים שלי רק הולכים ומשתפרים עם השנים ואני מפרגן לעצמי על זה. אין לי חובות. יש לי תמיד כסף. אני מתאמן. אני תמיד לומד. אני תמיד עסוק במשהו מועיל. נראה מצוין. יש רכב. יש הכל. אני מבין שכדי להגיע למשהו אמיתי בחיים צריך סבלנות ולעבוד קשה. אז אין לי סיבה לשקר. כשה אני אומר משהו אני יודע מה אני אומר. אז מבחינתי אני נקי.

הבעיה שלי מול נשים היא שאני מרגיש כאילו הן מצעירות לי עין כל הזמן. מצד אחד יש את האלה שהופכות ל"מעריצות" אבל רק עד לנקודה שבה הן מרגישות שהן השיגו אותך. מספיק טיפה אחת של פרגון איך שהן מתחילות להתנפח כמו בלון עוד מעט מתפוצצות עליך עם הגאווה שיוצאת מהן ואז אתה נאלץ להוריד אותן מהעץ שעליו הן טיפסו כי אחרת יאכלו אותך. ומנגד יש את האלה שממש שונאות בקטע דפוק מראש. כל הזמן עוקצות כל הזמן מחפשות אותך איפה עשית משהו לא בסדר איפה ה 1% חרא שאפשר למצוא בך כשה יש שפע של טוב לשים לב אליו. ויש רק מעט כאלה שבאמת יודעות לפרגן. כאלה שהן אשכרה הוגנות איתך.

אני מרגיש כאילו לרוב מצפים ממני להוריד מעצמי לטמיון מכל מה שהשגתי מכל מה שיש לי וכאילו לא לצפות ליותר מדי כי יש לי "חלופה" כאילו. כאילו אין משמעות לאופי שלי. אני בחור טוב אבל לא פראייר של אף אחד. בעיני זה נדיר להיות ככה בכלל כי בדרך כלל זה או שאתה סמרטוט או שאתה איזה מניאק אבל יש מעט מאוד אנשים שמסוגלים להיות סחבקים מכל הלב. אבל במקום להעריך את זה רק מחפשים להוציא אותי חרא כל הזמן. כאילו רוצים להוציא ממני את הצד הרע שלי.

כמה פעמים שמעתי וואי אתה עף על עצמך אתה חושב שאתה מושלם ואני שואל את עצמי מה הבעיה בזה בכלל? למה שזה יפריע למישהו גם אם אני מרוצה מעצמי?.. וגם אם הייתי בטוח שאני מושלם אז לא הייתי מתעסק כל החיים בכל מיני שיפורים.
למה מה אני צריך להוריד מעצמי כאילו?.. להרביץ לעצמי?.. אני גם לא בן אדם מתנשא שיתחיל עכשיו להשפיל אנשים אחרים ולהחמיא לעצמי. אני אפרגן לי אני אפרגן לאחרים גם. אני רואה בן אדם שמוריד מעצמו אני מנסה להעלות ולהעצים אותו. אם בן אדם מתנשא אני מוריד אותו ואם בן אדם מוריד מעצמו אני מעלה אותו. רוצה שתהיה תקשורת בגובה העיניים סך הכל.

אבל יותר מדי פעמים פגשתי כל מיני נשים שגם לא נעימות וגם עוד חושבות שאני חייב להן משהו. באות לי יעני הן כוסיות וכאלה אני בתור גבר מקבל יותר מחמאות על המראה שלי ממה שהן מקבלות בתור נשים. ואני גבר בכלל. אז איך מישהי יכולה לעשות עלי פוזות עם ה"סטטוס כוסית" שלה?.. אני בתור גבר מצפה ממישהי שתדע לפרגן. שלא תצפה ממני שאני אתלקק אליה ואתפוס ממנה איזו פרינססה פרימדונה.
אין אצלי דברים כאלה. אני יודע מי אני ולאן אני הולך בחיים ואני כבר מפה יכול לראות אותי עושה דברים גדולים בהמשך החיים כי אני לא מהאלה שישבו על הספה עם הבירה אני טוחן את התחת על הכל. אז ברור שיהיו לי ציפיות למה מה קרה?..

וכאילו עצם זה שיש לי דרישות וציפיות וסטנדרטים ואני לא מהסס להגיד למישהי בפנים מה אני חושב ואיך אני רוצה ומה אני רוצה זה כאילו מרגיז אותן.. מתחילות לכעוס לעשות לי כל מיני פאסיב אגרסיב אבל מפחדות לדבר בחזרה. כל פעם מופיעות לי מחדש בחיים אחרי כמה זמן כי אני פשוט מתעלם והולך להתעסק בשלי ועוד על הדרך לומד איך עדיף להתנהג עם כאלה לפעם הבאה.

אנשים מבוגרים פונים אלי לייעוץ יש לי פסיכיאטרית שרוצה לכתוב איתי ספר על נושאים של פסיכולוגיה אני פה בתכנונים של איך ליצור דברים ומישהי תבוא לי מהצד עם המשחקונים הקטנים שלה בשקל וחצי?.. חח..

מהבנה כללית לגבי בני אדם זה נראה כאילו הציפיה היא שאני אטחון את התחת וזה לא שזה נותן לי את הזכות להעלות את הסטנדרטים שלי אלה זה "כרטיס כניסה" יעני אתה עושה דברים? אז הנה תגיד תודה שאני מסתכלת עליך. כאילו לא רגילות שדורשים מהן משהו. מפונקות.. אז מה שאני אומר בהתנהגות שלי זה שזה שאת יפה *זה* כרטיס כניסה ואת צריכה להיות גם בן אדם ו*אז* אני אפנק אותך כמה שאת רוצה. וזה קונפליקט של החיים שלי. הן רוצות להתנהג רע ואני רוצה שיתנהגו טוב וכל הזמן יש חיכוכים בעניין הזה. הן עושות בלאגנים ושטויות בלי לחשוב בכלל עם המוח שלהן ברמה שאתה תופס את הראש ושואל מי המציא את ההיגיון שגרם לך להתנהג ככה. אני נותן בראש. כועסים עלי נעלבים עלי. ואני מצפה שיחשבו קצת עם המוח כי זה לא סתם איבר ליופי. אומרים לי שאני חצוף ובלאגן וכך הלאה.

מה דעתכם על העניין? האם יש מישהו שמזדהה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (19) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->