שאלה 310416
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מצאתי בפלאפון של אימא שלי סרטון שלה בוגדת. לספר לאבא?

אנונימי בן 19 | כתב את השאלה ב-24/11/20 בשעה 14:05

לא יודע איך להתחיל..
לפני יומיים אימא שלי קנתה פלאפון חדש וביקשה ממני לגבות לה את כל הקבצים מהמכשיר הקודם. העברתי לה הכל ועל הדרך דפדפתי קצת בקבצים מתוך סקרנות. אני יודע שלא הייתי אמור לעשות את זה, אבל נתקלתי שם במשהו שפשוט זיעזע אותי..
אחד הקבצים היה עם תמונה מינית ומאוד חשודה שתפסה את העין שלי. בהתחלה חשבתי זה איזה סרטון פורנו אבל כשנכנסתי אליו זה היה סרטון קצר (20 שניות בערך) של אימא שלי מקיימת מין אוראלי לגבר כלשהו (הוא צילם אותה מלמעלה). זה בוודאות לא היה אבא שלי כי היה לו קול שונה לגמרי,וזה צולם בתוך משרד, ככל הנראה בעבודה שלה. לאורך כל הסרטון היא גם ידעה שהוא מצלם אותה,והיא זרמה עם זה. אפילו הנהנה עם הראש כשהוא דיבר אליה (הייתה גם בלי חזייה). ןאני פשוט הייתי המום. עד עכשיו אני לא מעכל את מה שראיתי. אין לי איך לתאר את תחושת הגועל והבושה שהרגשתי ואני עדיין מרגיש.
כנראה שהיא שכחה למחוק אותו או שהיא לא ידעה בכלל שהוא נשמר לה במכשיר. זה היה בתוך תיקיית הקבצים שנשמרו בוואטספ והיה שם הרבה קבצים. אחרי כמה דקות של הלם שמתי לה את הפלאפון על השולחן והלכתי. לא יכלתי להסתכל עליה. היא שאלה אותי אם העברתי לה הכל ואמרתי שכן. לא החלפתי איתה מילה מאז. אתמול חזרתי לבסיס ואני לא מפסיק לחשוב על זה. היא התקשרה אליי ולא עניתי לה, ןאז אבא שלי התקשר כדי לשאול מה קורה והייתי כל כך קרוב לפוצץ את כל הסיפור אבל שמרתי בבטן. כאב לי עליו. בחיים לא דמיינתי שהיא תוכל לעשות משהו כזה. היא אמנם בת 49 אבל נראית יחסית טוב לגילה. היא תמיד דאגה להרעיף אהבה על אבא שלי ואף פעם לא זכור לי שהיה להם ריבים על בגידות וכדומה.
כמובן שגם לקחתי בחשבון שקיים סיכוי שהוא שיתף את הסרטון עם עוד אנשים/חברים שלו. אני אפילו לא מכיר את הבן אדם הזה, אין לי מושג איך הוא נראה ואם יש לו אישה וילדים. מצד אחד אני מצטער שחיטטתי לה בקבצים, אבל מצד שני בחיים לא הייתי מגלה את הפרצוף האמיתי שלה.
כבר לא בא לי לחזור הביתה, מעדיף להישאר בבסיס.. לא בא לי לראות את הפרצוף שלה, את השקרים ואת כל הבועה הזאת שכנראה הולכת להתפוצץ. באמת שחבל לי על אבא שלי שנתן בשבילנו ובשבילה הכל, ועכשיו מסתבר שהכל היה לחינם. יש בי צד שמאוד רוצה להראות לו כבר את הסרטון, אבל אני לא רוצה להיות זה שפירק את המשפחה (יש לי עוד אח ושתי אחיות)..
פשוט לא מגיע לו להתגרש ולשלם מזונות ולהתחלק איתה חצי חצי על הרכוש (שהוא ליטרלי קנה כמעט הכל וגם את הבית) והכל בגלל שהיא השתרללה עם מישהו אחר. אני לא מעכל איך היא יכלה לעשות דבר כזה. פשוט אין צדק בעולם.
צריך בבקשה עצות מה לעשות

עדכון מאנונימי, שואל השאלה 2020-11-27 22:52:55

כבר לא רלוונטי. לקח כמעט שבוע עד שהעלו את השאלה.
תודה לכל מי שענה והקדיש מזמנו
שמור עדכון

מה לעשות?

לספר לאבא שלי
 
508
אחר(בתגובות)
 
131

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (34) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->