0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בגדתי באישתי והיא מתגרשת ממני, רוצה אותה בחזרה!

עצוב בן 37 | כתב את השאלה ב-27/12/20 בשעה 18:38

לפני שאתחיל אני יודע שאני טיפש , אידיוט , מטומטם אז אין צורך שתגידו לי את זה.
אני ואישתי היינו ביחד 8 שנים מתוכם 4 נשואים + 3 ילדים , היה לנו הכל- תקשורת טובה , היא לא הייתה מחסירה ממני סקס מתי שרציתי היא זרמה וההפך! באמת שהיא הייתה החברה הכי טובה שלי.
אני עובד באיזה משרד נחשב והייתה עובדת חדשה שהגיעה שהייתה חמודה מאוד בת 27 אבל לא ייחסתי אלייה חשיבות , היא ניסתה לפלרטט איתי להזמין אותי לקפה אחרי העבודה ותמיד אמרתי לה שאני נשוי , הייתה מגיעה עם מיני לעבודה ולא מפסיקה להסתכל עליי בסוף נשברתי ושכבנו (אידיוט כבר אמרתי?) הקשר שלנו נמשך במשך 3 חודשים , לא אהבתי אותה לא נקשרתי אלייה רק הסקס היה מטורף!! אישתי התחילה לאט לאט לקלוט שמשהו לא בסדר , שאנחנו כבר לא שוכבים כמו פעם , שאני פחות מתייחס ושאלה אותי כמה פעמים אם עובר עליי משהו , אמרתי לה שלא והמשכנו בחיינו.
אני חוזר הביתה אחרי עבודה אני רואה אותה יושבת במחשב עם מבט רציני בלי להגיד שלום , שאלתי אותה אם הכל בסדר ואז חרב עליי עולמי , הוואטסאפ שלי היה מחובר למחשב והיא ראתה את כל ההתכתבויות בנינו באמצע עבודה , על זה שהיה אחלה סקס אתמול ועל זה שהיא לבשה חוטיני יפה במיוחד בשבילי , לא רוצה לתאר לכם מה הרגשתי באותו רגע , התחלתי לבכות כמו ילד ואמרתי לה שאני מצטער ואני אספר לה הכל , היא רק שאלה למה (אפילו לא בכתה) למה בגדתי בה והאם היה חסר לי משהו שהלכתי לחפש אצל מישהי אחרת , האם היא כבר לא עושה לי את זה ובגלל זה התחלתי לחפש בחוץ , ואז היא שאלה כמה זמן זה נמשך אמרתי לה שלושה חודשים וכאן היא נישברה , הילד שלנו בן 3 חודשים היא הבינה שזה קרה בלידה וקצת לפני ופשוט נשברה אמרה לי " שאני סחבתי לך את הילד וילדתי אותו אתה היית עם מישהי אחרת?? קום , תארוז תיק ואתה עף מפה אני לא רוצה לראות אותך" . בשיא החוצפה עוד כעסתי ואמרתי לה שהבית גם שלי אז היא אמרה שאם אני לא עף מהבית היא עפה מפה ומשאירה אותי עם שלושה ילדים קטנים , אז הלכתי להורים שלי.
מאותה הרגע לא משנה מה עשיתי כמה ניסיתי היא לא מוכנה לשמוע אותי , אפילו ביום שאני בא לקחת את הילדים היא לא נמצאת אמא שלה או אחותה מביאות לי אותם , עד כדי כך היא לא רוצה לראות אותי ולא לשמוע אותי , זה פשוט לא היה שווה את זה אישתי אישה מאוד יפה וסקסית יש לה סטייל היא יודעת להתלבש ואני יודע שבתוך שנייה יחטפו אותה ואם זה יקרה אני אמות!! לא מבין למה עשיתי את זה למה הייתי צריך את זה? מילא לא הייתה בנינו תקשורת טובה , סקס טוב ניחא אבל לא היה לי חסר כלום!! ופשוט הרסתי את זה.
שלחתי פרחים , שוקולדים , התחננתי על חיי בהודעות היא ענתה לי רק הודעה אחת " תניח לי לנפשי אני ואתה זה לא יקרה יותר , אם אתה אוהב אותי תניח לי".
הכי עצוב לי שאני הרסתי משהו טוב במו ידיי , אפילו שני חברים טובים שלי ששיתפתי אותם אמרו לי מה חשבת לעצמך?? אישה כזאת נדיר למצוא גם יפה וגם אישה טובה שמגדלת לך את הילדים לתפארת שמבינה אותך.
אני לא יודע מה לעשות אני משתגע שאני לא אהיה איתה עם הילדים , טיולים ביחד שבתות , חגים.
לא רוצה שמישהו אחר יגדל לי את הילדים!! מה אני עושה?? אני אובד עצות משתגעע אני מתגעגע אלייה לריח שלה , אפילו קניתי את הבושם שלה ואני משפריץ לי אותו על הכרית , עד כדי כך אני נואש!! איך אני מחזיר אותה??

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (61) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->