0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך להכיר בן אדם מהקהילה?

אני בן 18 | כתב את השאלה ב-18/02/21 בשעה 13:30

היי, אז בדיוק הגעתי לגיל 18 לפמי כמה ימים, וזה גרם לי להתחיל לחשוב על שימוש באפליקציות היכרויות, כי אני ממש רוצה בן זוג.
מצד אחד אני יודע שזו כנראה הדרך הכי יעילה שלי להכיר מישהו כרגע כי זה פחות או יותר המקום עם הריכוז הכי גבוה של אנשים מהקהילה, אבל אני יודע ש-90% מחפשים סטוצים, ובכללי יש אווירה של שוק בשר. אני לא מחפש סטןצים והמחשבה על זה כשוק בשר מזעזעת אותי, ובגלל זה אני ממש לא יודע אם כדאי לי להוריד. מעבר לזה אני בארון ככה שלחשוף עליי פרטים בפומבי נורא בעייתי, ואני לא מצטלם אף פעם אז גם לשים תמונת פרופיל כנראה לא ממש בא בחשבון.
ועם זאת, זו כרגע נראית האופציה היחידה שלי לצערי. וזה ממש מבאס כי אני מרגיש ממש צורך להכיר מישהו, ואני יודע שלהתחיל עם בן אדם רנדומלי זה כנראה בא בחשבון, כי רב הסיכויים שהוא סטרייט, ובמקרה הגרוע אני עוד עלול לקבל מכות מהומופובים.
אני יודע שהרבה אומרים שעדיף קודם לצאת ואז להכיר מישהו, אבל אני מרגיש שאני מעדיף להכיר מישהו ואז לצאת. מעבר לזה שאני לא מרגיש את הצורך הזה עכשיו, אני יודע שהחוויה הזו תהיה כל כך מלחיצה שאני אצטרך מישהו שיהיה לצדי ויתמוך בי ביציאה.
אני אובד עצות ממש. כבר שנה שאני ממש מחפש דרכים ומדבר עם אנשים באופן יום-יומי בתקווה שיצא לי מזה משהו (בעיקרון מדבר עם אנשים רנדומליים שאני מוצא בסנאפצ'אט בלי להראות כוונה ללהתחיל עם הבן אדם בתחילת השיחה. ככה זה פחות מביך, וגם משום מה דווקא יש הרבה להטבים, אבל רובם חוסמים אותי אחרי שאני שולח תמונה, גרים רחוק או שפשוט לא עובד איתם). אני ממש רוצה להכיר מישהו, ואני מתחיל באמת לאבד תקווה.
אתם מכירים דרכים למצוא אנשים בסביבות גילי שאוכל להכיר? האם לדעתכם כדאי לי להשתמש באפליקציות היכקויות על אף שהן יותר שוק בשר לסטוצים?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->