שאלה 319265
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

התרחקות מחברים לגמרי!

אנונימוס בן 23 | כתב את השאלה ב-22/02/21 בשעה 14:17

אהלן לכולם, פעם ראשונה שלי כאן .
בכל מקרה רציתי עזרה ב"מה אתם הייתם עושים" כי מרגיש לי שמצד אחד זה לא נכון לעשות את זה ומצד שני זה מאד נכון. אז ככה, כל חיי הייתי עם חברים והיינו יוצאים המון, מטיילים, וחווים כמו שצריך את החיים. לי היה מאד כיף ולא היה חסר לי כלום, כרגע המצב הוא כזה - אחרי הצבא כמות החברים שלי הצטמצמה יחסית ונשארנו כל החברים ה"קרובים יותר", עכשיו החברים שלי לא בראש שלי בכלל ולא מבינים אותי. הם מדרדרים אחד את השני בלעשן סמים(כבר כמה שנים ככה) ופשוט כל היום מעשנים ומעשנים ומעשנים ולא עושים שום פאקינג דבר עם עצמם. עכשיו אחרי שכמה פעמים אמרתי להם "תקשיבו זה לא הגיוני כל היום לעשן ברמת ה4-5 פעמים ביום ולהתמסטל.
אני רוצה לצאת לטיולים, לספורט, לגלוש ובעיקר לממש את עצמי בתור חייל שהשתחרר לא מזמן. הם מוציאים אותי לא בסדר ושאין קשר בין וויד לחברות וכל פעם פשוט הייתי אומר אולי אני הלא בסדר? אז הייתי מעשן וממשיך בחיי עם אותם הרגליים בינוניים איתם - שזה בעצם לא לעשות כלום ושום דבר ואם אני זה שאומר משהו על זה שהם מעשנים אני לא בסדר.
עד שזה עלה לי עד לכאן ואמרתי טוב אם זה המצב אז אולי כדאי לי למצוא חברים חדשים..כמו שתמיד רציתי! כאלה שיפרגנו לי, שיהיו חברים אמיתיים ולא יעשו לי פרצופים, וכאלה שיעשו ספורט, יצאו לעשות דברים משמעותיים ולהנות מהחיים !
מרגיש שאלו לא החברים שאני אמור להיות איתם בחיי כי באמת הגישה שלי כל כך שונה משלהם ואותם זה לא מעניין! אז אני בסוג של להתרחק ולמצוא חברים חדשים (ממש לא יודע איפה זה יקרה אבל אני בטוח שזה יקרה וכשזה יקרה יהיה לי הרבה יותר טוב בחיים) אז חשוב לי לדעת את הדעה שלכם? מה אתם הייתם עושים? מצב של כמעט ואין חברים קרובים כי אני מרגיש שאני רוצה לממש את עצמי. ואיפה לעזעזל כרגע אפשר למצוא חברים כי אני לא סתום כן? למצוא זה לא בא בככה ולא אמורים לחפש.. השאלה איך מתחילים מ0? אחלה יום לכולם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->