שאלה 322921
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אחרי עשור מחשבות האקסיות עדיין חיות

משהו ממזמן בן 31 | כתב את השאלה ב-06/04/21 בשעה 14:00

ב2011 נפרדתי ממישהי שהיו לי רגשות אליה כי היא עשתה לי ריבאונד תוך שבוע כשהיינו פרודים. ב2 הפעמים נפרדתי כי רציתי להכיר עוד נשים. הייתי צעיר בן 22. הפרידה הפכה להיות טראומטית אצלי. בהתחלה היה ממש קשה כי לא הצלחתי להכיר כמעט אף אחת אבל במשך הזמן הכרתי עוד ועוד. לא בדיוק כמו שרציתי אבל הכרתי.

לפני כמה ימים אמרתי לעצמי שעבר מלא זמן מאז וכעת לא יפגע בי להסתכל בצ׳אט איתה. פייסבוק מראה חלונית קטנה עם התמונה איתה גם אם היא חסומה אצלי, אבל זה כבר לא מפריע לי כמו פעם. נכנסתי וקראתי את מה המכתב שכתבתי לה אחרי פרידה ראשונה. כשקראתי שהיא כתבה לי במהלך הקשר שהיא חושבת עלי הרבה ואוהבת אותי, כאב לי. ולאט לאט הכל התחיל לצוף. הקשר המדהים איתה, הזכרונות. יש לי בעיקר זכרון אחד איתה מאילת שותים לפני מסיבה. היא הייתה ממש טובה אלי..

פעם היה מפחיד לפתוח את זה, כי חלק מהאנשים היו אומרים לי שהפרידה הייתה טעות. היום אני יכול להגיד שאני לא רואה את עצמי בלי כל ההתנסויות שצברתי עם נשים, וזה באמת משהו שהייתי צריך. אבל עדיין חבל לי על מה שקרה. איך שנפרדתי ממנה בגלל הסיבה הזו. נזכרתי בערב הפרידה הראשונה, הקשה ההוא שהיא בכתה כל הלילה. הכל צף. ונקרעתי. בכיתי. וויתרתי על משהו כל כך טוב. הלוואי שלא הייתי צריך להוכיח את עצמי והיה טוב לי בקשר (בקטע של לא לרצות להכיר עוד).

אני פשוט בהלם שאחרי עשור האקסית יכולה לגרום לכזה רגש. במשך הזמן נקשרתי לכמה נשים, אך אף פעם לא היה לי קשר רציני מאז. לפחות לא מהצד שלי. ושמחתי כי באמת לא חיפשתי בהכרח קשר רציני אלא יותר סטוצים או הכרויות אפרוריות שכאלה. אבל חסר לי מה שהיה איתה. מצאתי את עצמי נכנס למאמר של פריים אלפא על פרידות, ושאלתי את עצמי למה אני קורא את זה אחרי פאקינג 10 שנים!!! מישהו יכול להסביר לי מה הולך פה? איך זה עדיין כזה משפיע עלי?
לשיחה איתה נכנסתי פעם אחת נוספת לבדוק משהו קטן ויצאתי, ואני לא נכנס יותר. הבנתי שזה עושה רק רע. הבחורה אגב נשואה היום, וגם אם לא אין למה לחזור. הפרידה ממנה כמעט חיסלה אותי, ואם הפריע לי ששכבה בשבוע פרידה, כמה יפריע לי ששכבה עם מישהו 10 שנים?
מרגיש שפספסתי אותה. נכון, היא הודתה שהיא פזלה הצידה (כשאני הודיתי בזה) והיו גם סימנים לכך. אבל זה היה כשהקשר כבר היה לא משהו. ועדיין היה לנו קשר וכימיה כאלה טובים. מרגיש באיזשהו מקום שהחיים שלי נהרסו בגלל כל העניין. מרגיש גם שהייתי אמור להתאבד אחרי הפרידה ממנה, שאני לא באמת חי עכשיו. שאני לא מבין איך יצאתי בחיים מהפרידה הזו. עשיתי מלא דברים מאז, למדתי עבדתי ועברתי בין מדינות. הכרתי אנשים וכמובן נשים. אבל להזכר בקשר הזה, הלב שלי נקרע. עדיין.
מקווה שבקרוב יעבור לי, אשמח לעצות מה קורה כאן.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->