שאלה 331694
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני מתחיל להיות דיכאוני

אנונימי בן 23 | כתב את השאלה ב-21/07/21 בשעה 13:03

אני בן 23 בן אדם נורא שקט ובזמן האחרון אני מתחיל להיות ממש דיכאוני.
אז ככה עדיין אין לי נסיון עם נשים בכלל וזה התחיל ממש להפריע לי בזמן האחרון, אני באמת חושב שאני נראה טוב אפילו קיבלתי כמה הצעות מבנות בחיים שלי. תמיד רציתי להכיר מישהי שאני באמת יאהב ופחדתי להתחיל עם מי שרציתי, אבל החוסר ניסיון שלי ממש התחיל להפריע לי. לפני חצי שנה בערך פתחתי משתמש באתר היכרויות והתחלתי לדבר עם מישהי, אפילו התחלתי ממש לחבב אותה ודיברנו כמעט שבועיים. ממש רציתי לצאת איתה והיא אמרה לי שהיא גם רוצה וכשבאנו לקבוע לצאת היא אמרה לי שאין לה זמן לזה ושזה לא מתאים לה עכשיו. אחרי חודש בערך שאלתי אותה שוב אם היא רוצה והיא שוב אצרה לי שהיא לא, אחרי זה מחקתי את השיחה שלי איתה.
מכאן כבר התחלתי להיות לא בסדר (בלשון המעטה לדעתי) אני ממש רציתי לפחות להיפגש איתה כדי שהיא תכיר אותי ולא היה לי איך לדבר איתה אז פתחתי אינסטגרם (אין לי אינסטגרם) וכתבתי לה הודעה שזה אני ואני רוצה לדבר איתה והיא לא ענתה לי. אחרי שבוע בערך נזכרתי במספר שלה ושלחתי לה בווצאפ הודעה אם היא ראתה מה שרשמתי והיא פשוט אמרה לי שכמו שהיא אמרה לי זה לא מתאים לה כרגע. הבנתי שזה לא ילך ורציתי לסיים את השיחה שלנו בדרך מצחיקה אז כתבתי לה שיר קצר כזה מחרוזים שעלו לי בראש (לא משהו גס או משהו), אני לפחות חשבתי שזה מצחיק, אבל היא חסמה אותי.
התחלתי להרגיש ממש רע בנוגע לזה והיה חשוב לי לבקש ממנה סליחה אז שלחתי מטלפון של חבר שלי מכתב והקלטה שביקשתי בהם סליחה אם פגעתי בה או משהו. היא לא ענתה לי והרגשתי ממש רע עם כל הסיפור הזה אז שלחתי לה הודעה באינסטגרם אם היא מוכנה לדבר איתי והיא אמרה לי שהכל בסדר ולא פגעתי בה. ניסיתי לדבר איתה גם אחרי זה, כי היה חשוב לי לצאת לפחות טיפה נורמאלי מכל הסיפור הזה והיא חסמה אותי ולא מזמן שלחתי לה עוד הודעה מחשבון אחר וכתבתי לה שאני מרגיש עם זה ממש רע ואם אכפת לה לדבר איתי לרגע כי חשוב לי להסביר את עצמי והיא רשמה לי שלא מעניינים אותה שום הסברים וזהו.
אין לי איך לתאר איך המצב הזה דכדך אותי, אני מרגיש כל כך רע שהתנהגתי ככה ואני כל היום מתעסק רק בזה ולא מסוגל לעשות משהו אחר. ממש חשוב לי לדבר איתה ולהסביר את זה אבל זה לא אפשרי ואני ממש רוצה להכיר כבר מישהי, אבל אני לא יכול להפסיק לחשוב על זה. הראש שלי רק בזה והחיים שלי פשוט נעצרו, אני משלים בגרויות והפסקתי פשוט ללמוד. ממש מפריע לי גם שאני כבר עוד מעט בן 24 בלי שום ניסיון עם בנות, אבל אחרי כל הסיפור הזה אני מרגיש כל כך דפוק שאני מרגיש שלא מגיע לי להכיר בכלל מישהי.

אם מישהו קרא הכל אני מאוד מעריך אולי זה לשמע דפוק כל הסיפור הזה אבל אני אוכל על זה את הראש 24 7 ולא מצליח להשתחרר מזה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->