שאלה 332356
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

היא שיקרה לי אבל גיליתי את זה בצורה סטוקרית. מה לעשות?

אני בת 22 | כתבה את השאלה ב-30/07/21 בשעה 17:23

היי,
יש לי חברה טובה מאוד מאז התיכון שאחרי הצבא עברה לתל אביב ועכשיו כשהמסעדות נפתחו היא התחילה לעבוד במלצרות ולצאת והכירה שם קבוצה חדשה של חברים, ברמה שהם כל יום כל היום ביחד.
אני מאוד מפרגנת לה ושמחה בשבילה, אבל מרגיש לי שהיא לפעמים פשוט משקרת לי או ממציאה לי תירוצים בשביל להיות איתם במקום להגיד לי את האמת, ובאופן כללי מתנהגת אליי באופן לא כל כך חברי, ואני מרגישה את זה כבר תקופה אבל לא אמרתי לה על זה משהו כי היא תמיד עשתה את הדברים כאילו בדיסקרטיות אבל כן ממש הרגשתי ממנה שהיא ממציאה לי תירוצים וסוג של מנפנפת אותי.
מה שקרה עכשיו שגרם לי לשאול את השאלה זה שהיום הייתי אמורה לבוא לישון אצלה בדירה, וברגע האחרון היא פתאום שלחה לי הודעה שהיא לא יכולה. שאלתי אותה מה קרה והיא אמרה שכלום והיא סתם לא יכולה להפגש (שזה כבר מוזר, כי אם את לא יכולה להפגש אז כנראה שיש סיבה וזה לא "כלום"...) אבל לא אמרתי לה על זה משהו, ועכשיו בערב היא העלתה לסטורי שלה תמונה של משהו שברקע רואים בבירור שהיא נמצאת במסעדה...
עכשיו מצד אחד זה מרגיש לי די סטוקרי להתעמת איתה על תמונה שהיא העלתה לאינסטגרם, אבל מצד שני אני מאוד פגועה מזה שהיא כנראה נפנפה אותי בשביל להפגש עם החברים החדשים שלה.
אני הבלגתי על כל כך הרבה דברים כאלה ונמאס לי להרגיש כאילו אני רודפת אחריה בשביל להחזיק את הקשר הזה, אבל אני גם לא מאלה שאוהבים לתת לקשר פשוט להתמוסס וואללה אם היא לא רוצה שנהיה חברות אני מעדיפה שהיא תגיד לי את זה במקום לסובב אותי ולשקר לי.
אם היא הייתה מעלה תמונה יותר ברורה שהיא במסעדה הייתי בוודאות אומרת לה משהו, הקטע שפשוט רואים את זה ברקע של התמונה רק אם מתעמקים ואני לא רוצה להודות ש"חיפשתי אותה".
מה דעתכם?

להגיד לה על זה משהו?

כן, גם אם את יוצאת סטוקרית
 
2
תגידי לה אבל בלי להגיד שראית בסטורי
 
0
תחכי שתפגשו/שתהיה הוכחה יותר חד משמעית
 
2
אל תגידי כלום
 
13

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->