שאלה 374157
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אף אחד לא יורד לממד בבניין ואף אחד לא מקשיב לי שזה מסוכן

שלג בת 20 | כתבה את השאלה ב-27/10/23 בשעה 18:36

השכנים לא יורדים לממד וזה ממש מעצבן ומדאיג אותי. הם פשוט כל כך שאננים. במיוחד המבוגרים שלגמרי מזלזלים בסכנה ומסכנים גם את ילדיהם. מה שמחרפן אותי זה לא רק שהם בחדר מדרגות של בניין ישן ולא בממד אלא גם שהם עומדים ממש בפתח הדלת, נשענים עליה, זקנה חייכנית יושבת על כסא סמ מסכן מהדלת מוקפת באנשים ומחזיקה תינוקת. משפחה אחרת בזמן הכי מסוכן של הירי הילדים הקטנים מצחקקים ופותחים את הדלת רצים פנימה והחוצה. ניסיתי כמה פעמים להעלות את הנושא ולשאול אותם למה לא יורדים לממד וכבר התייאשתי. הייתה נפילה בעיר שלי ונאבדו חיים, כולנו ראינו איך כך הדירה והחדר מדרגות והדלת הלכו. יש בסך הכל 4 קומות בבניין, מה הבעיה לרדת שניה? הבעיה הגדולה שלי עם זה זה בגלל שכולם ככה אז המשפחה שלי גם הופכת לקלת דעת והולכת אחרי העדר ולא משנה כמה אני כועסת עליהן וצועקת שירדו לממד הם לא מקשיבות. למה הם לא לוקחים את זה ברצינות? הם עד כדי כך חסרי מודעות לסכנה שהם שמים את עצמם וילדיהם בה? מלחמה זה לא מצחיק.

עדכון משלג, שואלת השאלה 2023-10-29 12:37:24

עדכון,
הצלחתי לשכנע את משפחתי לרדת לממד ואנחנו ליטרלי היחידות בכל הבניין שיורדות. משהו שממש הכעיס אותי אתמול היה שהזקנה שסיפרתי עליה עם התינוקת והכסא עצרה את אמא שלי כשהייתה בדרך לממד ושאלה אותה למה את יורדת לממד? בלגלוג. זה מה שמאוד מכעיס אותי, זה לא רק הבורות והשאננות שהם לא מבינים שיש ממד עם סיבה. זה גם שכל פעם מחדש שאנחנו יורדות וכולם בקומה השניה הם נועצים בנו מבטים וחוסמים את המעבר. זה פשוט כבר ממש מעצבן ומתנשא ומדאיג.
מה שממש הדאיג אותי זו אמה של התינוקת, היא אמרה שהיא לא יורדת כי היא מפחדת שלא תספיק לרדת. היא גרה בקומה שניה ואני משאירה את הדלת פתוחה שכולם יספיקו ויש דקה וחצי בעיר שלנו לפי הנחיות פיקוד העורף להגיע לממד. אני יודעת שזו בחירתה אבל אני ממש דואגת ומפחדת שיקרה משהו לתינוקת.. בתחילת המלחמה כשהיו המון הזעקות משש בבוקר, כולם ירדו ללא יוצא מן הכלל. יש לנו מיטה בממד והמון כסאות עם ריפודים ושמיכות ומחצלות ושטיח, משחקי קופסא והכל שם פונה. בשביל מה לסדר ככה אם הם לא חושבים שצריך ממד?
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (11) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "המצב הבטחוני"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות