שאלה 383768
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני מרגישה מחוברת אנרגטית לאדם ברמה שאני מרגישה אותו, האם זה תקין?

נועם בת 35 | כתבה את השאלה ב-08/07/24 בשעה 14:01

בגיל 17 וחצי הכרתי בחור שהיה אהבה הראשונה שלי.
אהבנו והתאהבנו עד מעל הראש עד שהרגשנו שמיצנו את הקשר. ברור לי שאהבנו את התחושות שגרמנו להרגיש אחד לשנייה בזמן שהיינו ביחד והאמת שגם את הכאב איתו אהבתי ביחסים איתו. היינו בזוגיות 3 שנים בערך ונפרדנו כל אחד לדרכו. הוא החליט לסיים טוטאלית את הקשר לאחר שמצא מישהי להאחז בה לנצח ואז לשחרר אותי כי הוא לא מסוגל לביות לבד. אני שמחה בשבילו שהמשיך ושמחתי בשבילי שמישהו מאיתנו עשה סוף לקשר הרעיל שהיה לנו. לגמרי רעיל כי זה לא היה תקין מה שחוייתי איתו וזה ברור לי מאוד שלא כך נראת אהבה במיוחד שטיפלתי בעצמי אין סוף במטפלים בכל מיני שיטות וכדורים נוגדי חרדה מהלא נודע כי אני לא נכנסתי ישר לזוגיות עם מישהו אלא הייתי צריכה להסתגל למצב החדש לחיים בלעדיו.
כשנפרדנו הוא אמר לי " נכון שאנחנו נפרדים אבל אני לעולם לא יעזוב אותך, אני תמיד אדע מה איתך ואמצא אותך ואשמור עלייך לנצח" המילים חדרו לי לנשמה ונחרדתי ממה שאמר כי זה קצת מפחיד לשמוע מישהו שאומר שהוא יוצא מחיי אבל לא לגמרי יעזוב אותי ובעצם ידעי כל דבר שאעשה במהלך חיי.
אחרי שנפרדנו הרגשתי תקופה שהוא שיחרר אותי והתמקד בחיו עם בת הזוג שלו כדי לחקור ולהכיר אותה יותר, הרגשתי שהמלים שאמר בפרידה מימני הם סתם מילים שנאמרו על מנת שארגיש טוב אבל עם הזמן מתברר שלא, הוא לא אמר לי את זה סתם והתכון לכל מילה, הוא באמת עוקב אחריי הוא יודע עליי הכל הוא חיי בתוכי הוא יודע עליי הכל מהכל. אני המשכתי בחיי החלפתי עיר מגורים, התחתנתי ואני עדיין מרגישה מחוברת אליו אני מרגישה אותו ולפעמים אני שומעת אותו צועק את שמי. אני מרגישה שהוא סובל והוא מסתיר את הכל בחיוך מזוייף שהחיים שלו טובים ומאושרים אני מקווה שאני טועה אבל זה לא כך. הצצתי ברשת הוא התחתן עם אותה אישה וחיי איתה המון שנים ויש להם ילדים אבל אני שומעת אותו מבקש מימני מחילה ולפעמים שומעת את קולו בוכה וכשהייתי בזוגיות איתו אלו דברים שקרו לי איתו וזה משהו שמציף אותי יותר ככל שהשנים עברו. שיתפתי את בעלי בדבר הזה, בעלי מושלם עבורי ברור שאנחנו עוברים דברים ביחד ורבים לפעמים אבל לא מריבות שגורמות להאדמה לרעוד.
בעלי אומר שאני טיפוס רוחני וזה מה שמשך אותו אליי מההתחלה כי הוא ההפך הגמור מימני ותמיד הצלחתי לחבר מצבים שקרו לו בחיים בזכות התחושות שלי. הוא אמר לי שאם אני שומעת אז האקס שלי באמת ביחסים לא טובים והוא באמת מתחרט על מה שקרה והיום שהוא בוגר הוא לוקח אחריות. אני המון פעמים מרגישה שהוא צופה בי בהדיקות מחפש אותי ויודע לאן אני הולכת ומתחזה כדי להיכנס לחיי. הוא התחזה לכל מיני אנשים בפרופילים פקטייבים וזהיתי אותו ישר. ברחוב הוא עבר ליידי מספר פעמים וצפה בי ושניסיתי להשיג אותו הוא חמק מימני.
האם הרגשתם חיבור כזה למישהו? האם זה בסדר שאני חווה דברים כאלו? אלו לא דברים שיפרקו לי את החיים שאני חייה היום פשוט אני שומעת ומרגישה את זה ברמה שזה מרגיש לי אמיתי.
עברו מעל 10 שנים ואני לא אובסיסבית לגביו ולא מחורפנת אני חסמתי את הכל בשביל לעצור הכל ולמרות הכל הוא מצליח לחדור לי למרחב האישי שלי.
אני חושבת שהוא פשוט שרט אותי לצמיתות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות