0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הנשמה שלי קרועה בגלל אהבה לאדם הלא נכון, איך לעקור אותו מהלב שלי?

מילנה בת 23 | כתבה את השאלה ב-13/02/20 בשעה 11:15

כשהייתי בת 18 וחצי הכרתי בחור ערבי מוסלמי , בחור מאוד נאה , חיוך כובש, היה בו כל מה שבחורה יכולה לחלום עליו, היה נקי מסודר גר לבד היה נותן לי להרגיש כמו מלכה לידו, ולא הוא לא היה מהערבים האלה שהיו מנסים לשחק אותה ״טובים״ , כשהיה צריך להראות את הצדדים הפחות טובים היתי רואה ללא ספק.באתי ממשפחה מאוד קשה, בוכרים,לא היה לי בנזוג לפניו , הייתי בתולה הוא היה הראשון שלי. אני בחורה נאה לא היה חסר לי כלום, שמרתי על הכבוד שלי מאוד, כמה שזה נראה ״ הלכה עם ערבי״ מאוד שמרתי על עצמי ועל הבתולים שלי.
הינו ביחד שנה וחצי, שנה וחצי שבאמת אהבתי אותו והוא אהב אותי, כשהכרנו הוא בדיוק נפרד מהאקסית שלו שהיה גר איתה, ובאמת התנתק מהכל למעני, כל השנה וחצי הבחורה הזאת פשוט לא נתנה לנו לנשום, כל ריב או ויכוח שלנו היא היתה מופיעה, היא עשתה לי המון בלאגן בחיים לא נתנה לי לנשום. הוא לא אהב אותה , הוא פשוט מאוד כיבד אותה כי היא עזרה לו הרבה, אבל האהבה האמיתית שלו הייתה אלי. אהבה מרגישים ורואים בעיינים של הבנאדם.
אחרי שנה וחצי הוא הציע לי נישואין, ההורים שלי שלא ידעו על הקשר גילו , היה הרבה בלאגן וזה השפיע המון על הקשר שלנו, באחד הוויכוחים עם ההורים שלי הוא פשוט לקח אותי לשיחה כואבת ואמר לי ״ אם ההורים שלך לא יקבלו אותי אני לא אתחתן איתך, אני לא רוצה להרוס לך את החיים מגיע לך משפחה שתהיה לצידך למרות הבחירות שלך״ ובאמת אחרי זה הדרכים שלנו נפרדו .. זה לא הסתדר היה המון לחץ מהצד שלנו...
היום אני בת 23 והבחור הזה פשוט לא יוצא לי מהראש, כמובן שזה לא נגמר שם, הינו בקשר כל ה4 שנים האלה, היה לי קשרים אחריו, כל קשר היתי מתנתקת ממנו כי אני אדם נאמן, כשלא היה הולך לי והייתי רווקה היתי ישר חוזרת אליו, והכי משגע אותי שכשאנחנו ביחד מסתובבים מטיילים, אנחנו ניראים יותר זוג וזוג!
מסתבר ש אקסית המשוגעת שלו, נכנס להריון ממנו, ולא רוצה להפיל.. ניתקתי קשר באותו הרגע לא יכולתי..זה שבר אותי.. היא התאסלמה בשבילו מה שאני לעולם לא היתי עושה, אין לה משפחה אין לה כלום על מה לוותר.. והיא נתנה לו מה שאני לעולם לא יכולתי להביא.. והבנתי שהם התחתנו לפני כמה חודשים.. וביום החתונה שלו הוא שלח לי הודעה שהוא באמת מאוד אהב אותי, ואני לכל החיים אשאר בלב שלו לא משנה כמה החיים ירחיקו אותנו הוא יאהב אותי.. אני נשארתי לבד מכל הכיוונים , לא מוצאת את עצמי הזוגיות כל הגברים שאני יוצאת איתם או יצאתי איתם מסתבר שבוגדים בי, משקרים עלי, והדבר היחיד שאני רוצה זה שמישהו באמת יאהב אותי ויתן לי את הלב שלו כמו שאני מביאה את שלי.. ואני מרגישה רע מאוד, הוא נשוי חי איתה מחכה לילד.. אני נשארתי לבד בובי. כואבת.. 4 שנים על אותו הגבר.. ובחורים מתחילים איתי על ימין ועל שמאל, ואני פשוט לא מסוגלת.. אוהבת את הבחור הזה ללא הפסקה.. איך לישכוח אותו? איך לעקור אותו מהלב שלי?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->