ערוץ השאלות של האגודה למען הלהט"ב
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

סטרייטית בהתאהבות חדשה באישה וסובלת מאד

אבודה בתכלת בת 50 | כתבה את השאלה ב-22/03/20 בשעה 19:57

כפי שאתם מבינים מהכותרת אני נשואה שנים ארוכות וטובות עם ילדים ונכדים. הסקס עם בעלי טוב ומה שקרה לי בשנה האחרונה לא קרה לי מעולם והפך את עולמי.
התאהבתי באישה במקום העבודה שלי. היא גרושה עם ילדים ויש לי החשד לפי העלעולים בפייסבוק שלה שהיא אולי ביסקסואליות.
העניין המיני לדעתי התחיל עוד לפני שהתאהבתי בה, אם כי כמובן אינני בטוחה (וזה האישיו של כל העניין, האם אני מדמיינת את הכל או שיש בזה ממשות)…
אז ישבנו כמה עובדים יחד והיא העלתה את הנושא על מדינות פרימיטיביות ועל יחסן לקהילות הומוסקסואליות, תוך שהיא מתקרבת אלי ונועצת בעיניי מבט חוקר לשמוע את דעתי. אני חייבת לציין שאז בכלל לא הייתי כרוכה אחריה וחשבתי בבית על מה שקרה ומה היא רצתה להגיד.
לאט לאט התאהבתי בה ממש. מצאתי את עצמי חושבת עליה כל הזמן. כל הזמן. וקרה לי מה שלא קרה לי מעולם שהמחשבות לבשו אופן אינטימי. זה לקח אותי למקומות שאני מדמיינת את שתינו במצבים אינטימיים וכל הגוף שלי מרגיש ריגוש עצום מזה.
במהלך התקופה הזאת קרו בינינו דברים ממש פעוטים שאני ממש לא יודעת להגיד אם היא בעניין הזה ומנסה לרמוז לי או שזה פרי הדמיון שלי.
למשל, כשאנחנו בשיחה ואני מניחה לרגע קטן על כתפה יד של חיבה והערכה והיא מיידית שולחת יד ואוחזת בזרועי בחוזקה... זה כולל התקרבות פיסית שלה אלי ונעיצת מבט ממושך לתוך עיני. או כשאני עובדת על המחשב והיד שלי מזיזה את העכבר והיא מניחה את היד שלה על שלי כביכול מנסה לכוון אותי ותוך כדי כך מתקרבת אלי מאחור כשהפנים שלה ממש כמעט בתוך האוזן שלי, או שבמקום העבודה כשאני הולכת לחדר שאין בו נוכחות ציבורית, היא באה אחרי כביכול לדבר...
עכשיו אני חייבת לציין שבין לבין יש תקופות לגמרי אחרות. של ריחוק, של לפעמים התעלמות מכוונת ומכאיבה ואין לי מושג אם זה בראש שלי. אם מלכתחילה לא היה שם כלום או שהיא כועסת על זה שאני לא מגיבה אליה. אני חייבת לציין שאני ביישנית מאד מאד מאד ולעולם לא אעשה אני את הצעד ראשונה ובמקרה הזה זה מתחדד יותר כי אני בכלל לא בטוחה שאני מפרשת אותה נכון או שזו ההתאהבות שלי שמולידה את המחשבות האלה. אין סיכוי שבעולם שאתוודה בפניה. גם לא בכתב ואני כל כך סובלת כי אני רואה אותה כל יום!!! בבקשה עזרו לי להבין.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "גאווה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->